У вінницьких переселенців з Донбасу є перспектива

Загалом в області зараз налічують більше 15 тисяч вимушено переміщених осіб з Криму та Сходу країни. Як би не було важко призвичаюватись до нових умов, нової території, навіть нового клімату, як стверджують самі переселенці , на Донбасі дещо прохолодніше, ніж у центрі Поділля, - жити й розвиватись далі треба. Проблем вистачає. Дещо пригнічує, за словами координатора волонтерської спільноти «Донбас SOS» Олександра Горбатка, подекуди відсутність житла, роботи та, нікуди правди діти, дискримінація з боку певних осіб.

Однак, попри все, проблеми колись будуть подолані. Тим більше, що процес вживання у вінницькі реалії іде усе-таки непогано. У цьому переконує загальна картина мовою цифр. Уже зараз із 5840 працезданих переселенців у центри зайнятості області звернулось 979 чоловік. З них працевлаштували 252, а допомогу по безробіттю призначили 691 чоловіку, усі інші отримали статус безробітних.

Дитячі садочки Вінниччини прийняли 367 дітей переселенців з Донбасу. Ще 1111 навчаються у школах, 69 – у ПТУ, 313 – у вишах та технікумах. На вінницькій землі отримали паспорти 211 переселенців, а 66 – ти відновили втрачені документи.

Медичне обслуговування організовано 1099 вимушено переміщеним особам.

І, зрештою, аби координувати дії, щодо вирішення нагальних проблем із працевлаштування, навчання та адаптації внутрішньо переміщених осіб нещодавно в області створили інформаційно-просвітницький центр «Перспектива». Туди ввійшли представники місцевої влади, координатори переселенців та громадські активісти.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов