ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ! В Україні змінились умови вступної кампанії

У міністерстві освіти змінили умови вступної кампанії. Приймальні комісії завершать прийом заяв на два дні раніше, а абітурієнтам повідомлять, чи пройшли вони по держзамовленню на два дні пізніше.

Прийом заяв у паперовій чи електронній формі від абітурієнтів на денну форму навчання на основі повної середньої освіти загальної завершать  31 липня о 18 годині (раніше було 1 серпня).  Також до цього часу  вузи закінчать перевіряти вступників, які йдуть за співбесідами або вступними екзаменами чи творчими конкурсами.

Результати рейтингового списку абітурієнтів на безкоштовне навчання для отримання рівня молодшого спеціаліста та бакалавра оприлюднять 4 серпня о 12 годині (раніше було 2 серпня)

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбувається за державним замовленням  10 серпня до 12 години (раніше було 8 серпня), а за кошти - 17 серпня (раніше  було 14 серпня).

Зміни, внесені згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 615 від 11 червня 2015  року вже вступили в силу, - повідомляє «Освіта.ua».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов