Вінниччина на другому місці в Україні за кількістю призначених субсидій

За кількістю звернень до органів соціального захисту та призначених субсидій Вінниччина займає друге місце в державі. Про це повідомила в.о директора Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.

«Система надання субсидій за спрощеною системою в області працює на належному рівні,- запевнила вона,-такого висновку дійшли спеціалісти Мінсоцполітики, які здійснювали перевірку з даного питання».

604(11).jpg

Кількість сімей, які звернулись за спрощеним порядком призначення субсидій з 1 травня 2015 року, станом на 3 липня 2015 року становить 66687, з них призначено державну допомогу на оплату комунальних послуг 47490 сім’ям, а кількість сімей, яким призначено житлові субсидії автоматично без звернення становить 40086.

За словами Людмили Каратаєвої - це другий результат в Україні.

«Ми налаштовуємо людей на те, що звертатись до органів соціального захисту потрібно зараз, не чекаючи жовтня. Навіть якщо буде призначено «нульову» субсидію, то звернення громадянина залишається в базі органів соцзахисту і буде автоматично переглянуте перед опалювальним періодом».

640(365).jpg

Валерій Коровій схвально оцінив роботу Департаменту соціальної політики «на випередження» і дав доручення відповідним структурним підрозділам ОДА не чекати другої хвилі звернень громадян за призначенням субсидій, а вести активну роз’яснювальну роботу ще до настання опалювального періоду і періоду «великих черг».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов