Скоро Старе місто заграє новими барвами

Громадська ініціатива «Я люблю Старе місто» на чолі з організатором Олегом Стуканом, сприяє всебічному розвитку найдавнішої частини Вінниці. На меті – створення комфортних умов життя та дієвого громадського середовища району Старе місто.

З  9 червня у Вінниці розпочалась реалізація проекту «Пишемо історію Старого міста разом». Це масштабний проект по дослідженню історії Староміського мікрорайону. Реалізовуватиме проект група молодих вінницьких істориків, на чолі із Олександром Кротом.

– Не знаючи свого минулого ми не можемо будувати майбутнє. Це перший проект, який ми розпочали. До нас долучається багато жителів, активістів, які допомагають організувати свій район, щоб вивчити його історію. Спираючись на факти з Державного архіву Вінницької області ми систематизуєм  історичні відомості, які будуть оформлені у вигляді брошури і передані у міські школи, бібліотеки, а також будуть у вільному доступі у мережі Інтернет, – розповідає Олег Стукан.

Паралельно з цим організовується дитяча версія свята Івана Купала, яке відбудеться 7 липня по вулиці Енгельса, 35-37 о 17:00 та по вулиці Щорса, 8-10 о 19:00.

– На маленьких жителів чекає цікава програма з іграми водяними пістолетами та майстер-клас по плетінню вінків, – ділиться організатор свята Олег Стукан.

Організатори ініціативи закликають до співпраці жителів Старого міста. На декількох проектах їхня справа не закінчується. На разі є плани щодо реалізації місцевих ініціатив, проведення різного роду соціальних акцій, захист та відстоювання інтересів жителів, підтримка малозахищених верств населення, сприяння розвитку талановитої молоді, вивчення історії та культури Старого міста.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов