Сьогодні на Вінниччину завітала делегація із Молдови

Крижопільський район відвідала делегація з Республіки Молдова на чолі із заступником голови району Дубесарь Марією Жимбей, - повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Закордонні гості побували в Городківці, де взяли участь у відкритті обласного фестивалю духової музики «Сурми Поділля». Члени делегації відвідали також музей Данила Заболотного в с. Заболотне, костел в с. Городківка.

На зустрічі з керівництвом району в районній державній адміністрації було підписано угоди в галузі освіти і культури.

Сторони домовились про підтримку та розвиток партнерських зв’язків у галузі освіти між територіями та освітніми установами, включаючи туристично-екскурсійну діяльність учнів та учителів, організацію спільної праці та відпочинку, проведення фестивалів, творчих конкурсів, олімпіад, спортивних змагань, обмін учнями на умовах взаємної домовленості.

Також у двосторонньому порядку було досягнуто домовленостей максимально сприяти проведенню художніх фестивалів, гастролей колективів і солістів, обміну делегаціями та літературою, художніми виставками.

Нові Угоди підписано відповідно до договору про співробітництво між Крижопільщиною та районом Дубесарь Республіки Молдова від 26 серпня 2013 року. Це дасть можливість готувати та реалізувати проекти транскордонного та інших видів міжнародного співробітництва.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов