У Вінниці оновлять план сталого енергетичного розвитку

У Вінницькій міській раді відбулося засідання робочої групи щодо обговорення оновленого Плану дій зі сталого енергетичного розвитку Вінниці до 2020 року. Документ оновлять із зауваженнями Єврокомісії.

План дій зі сталого зі сталого енергетичного розвитку – це важливий документ, який розробляється і впроваджується містами багатьох країн світу у відповідь на нагальні екологічні та енергетичні виклики. 

Він передбачає задоволення енергетичних потреб територіальної громади без шкоди для наступних поколінь. 

Представив оновлений План дій зі сталого енергетичного розвитку Вінниці до 2020 року виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку» Руслан Тормосов.

«Наша організація розробляла міський енергетичний план Вінниці, який був прийнятий у 2011 році. Подібні плани ми розробляли й для інших багатьох міст і з упевненістю можу сказати, що саме у Вінниці були досягнуті максимальні результати. А для цього потрібен не лише хороший план, а й ефективна команда, яка його виконує, саме така команда працює у Вінниці. Завдяки цьому деякі пункти навіть були виконані швидше, ніж це було зазначено у документі. Щодо Плану дій зі сталого енергетичного розвитку до 2020 року, який розробила Вінниця, то Єврокомісія його високо оцінила і те, що вона надала кілька конструктивних зауважень, виконання яких дозволить ще більше вдосконалити документ, - це абсолютно нормальна практика. Оновлений документ, який ми робили спільно з Вінницькою міською радою, дозволить більш ефективно досягнути поставлених цілей, у першу чергу – зменшити викиди CO2 та підвищити заміщення природного газу альтернативними джерелами», – зазначив Руслан Тормосов.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов