Шоста хвиля мобілізації продовжується. Повісток боятись не треба

На зміну військовослужбовцям, яких призвали третьою хвилею мобілізації, проводиться набір нових кандидатів на несення служби в український військах.

До цього часу в рамках шостої черги військові комісаріати Вінницької області сповіщають про проведення медичних оглядів військовослужбовців. Варто зазначити, що отримання повістки у військовий комісаріат ще не означає те, що вас заберуть у військову частину. Нерідко викликають для того, щоб уточнити військово-облікові дані або ж пройти медичний огляд. Навіть якщо ви вже пройшли медичний огляд, ймовірність того, що ви будете призвані при мобілізації не така вже й висока.

Всі військовозобов'язані, призвані при шостій черзі мобілізації будуть відправлені на допідготовку (перепідготовку) в навчальні центри. Після чого призваних розподілять по військовим частинам, де будуть проведені заходи бойового злагодження підрозділів.

За неявку за викликом у військовий комісаріат або ж перешкоджання проведенню заходів мобілізації, передбачена відповідальність згідно статті 211(1) КУпАП, яка тягне за собою накладення штрафу до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов