Чому на Вінниччині землі заповідника віддали в оренду

На Вінниччині 200 гектарів земель природно-заповідного фонду області: «Долина ірисів» надані в оренду під садівництво та промислове ягідництво, що забезпечує повну зайнятість населення та постійні надходження до місцевого бюджету.

Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації.

За словами Снітківського сільського голови Віктора Ольшевського інформаційна кампанія про створення ботанічного заказника сприяла залученню у село потужного інвестора.

У 2013 році на території Снітківської сільської ради Мурованокуриловецького району, в долині річки Караєць, де у природному стані збережена ділянка із домінуванням в рослинному покриві півника болотного, був створений ботанічний заповідник місцевого значення «Долина ірисів». На території Вінниччини цей вид занесений до переліку рідкісних та зникаючих, таких, що потребують охорони.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов