Вінниччина завершила будівництво захисних споруд. Коровій поїде на Схід, щоб перевірити

Вінниччина завершила будівництво 9 опорних пунктів. Про це зазначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій сьомого липня, в ході селекторної наради під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка щодо забезпечення будівництва фортифікаційних споруд.

Інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Зубко наголосив на тому, що терміном до 15 липня кожен з голів ОДА повинен зробити виїзди на місця і особисто перевірити та переконатися у відповідній, належній роботі по кожній фортифікаційній споруді.

Окрім того, в ході наради були зазначено про ряд областей, серед яких є Вінницька область, що вдало впоралися із будівництвом даних об’єктів.

В свою чергу Валерій Коровій зазначив, що згідно уточненого плану Міністерства оборони України, Вінницька обласна державна адміністрація веде будівництво 9 об’єктів на 3 лінії оборони.

Так, станом на сьогоднішній день, завершено будівництво 9 опорних пунктів та підписано акти проміжної будівельної готовності та передано в Міністерство оборони України.

По шести опорним пунктам завершено роботи та оформляються акти готовності, виконані додаткові роботи.

По будівництву решти (3 об’єктах) – ведуться додаткові роботи.

Загальний стан виконання: виконано земляних робіт – 67 345 куб. м. із 67 345 куб. м. (100%); виготовлено 825 залізобетонних елементів, з яких 825 елементів доставлено на місце встановлення та змонтовано 825 залізобетонних елементи (100%); лісоматеріали 100% заготовлені місцевими лісгоспами та вивезено на об’єкти – 2826 куб. м., встановлено – 2510 куб. м. (88,8%); рівень виконання робіт із будівництва опорних пунктів та оборонних рубежів становить – 99%. Стан виконання становить – 99%. Загальна сума договору становить – 29,4 млн грн.

Прийнято та оплачено акти виконаних робіт на суму – 17,8 млн. грн. Надано на перевірку акти виконаних робіт на суму – 19,8 млн. грн., знімаються зауваження.

На завершенні засідання голова облдержадміністрації дав відповідні доручення учасникам наради, серед яких, зокрема, визначення терміну інспектування робіт на місцях.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов