Сайтам Вінницької ОДА і облради до прозорості далеко. Рейтинг

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) оприлюднив рейтинг інформаційної відкритості 49 сайтів органів влади України обласного рівня та міста Києва.

Варто зазначити, що сайтам Вінницької облради та облдержадміністрації до лідерів далеченько. За оцінками дослідження, сайт Вінницької облради займає восьме місце, поступаючись Львову, Черкасам, Харкову, Рівному, Чергігову та Житомиру. А сайт Вінницької облдержадміністрації – на одинадцятій сходинці, поступається Полтаві, Дніпропетрвоську, Рівному, Закарпаттю, Запоріжжю, Київській міській адміністрації, Черкасам, Івано-Франківську, Харкову та Львову.

Винница.info: Сайтам Вінницької ОДА і облради до прозорості далеко. Рейтинг
Винница.info: Сайтам Вінницької ОДА і облради до прозорості далеко. Рейтинг

Таке дослідження в Україні було проведено вперше. Його головна мета – визначити чи розміщено на сайтах інформацію, яку органи влади зобов’язані оприлюднювати для громадськості, наскільки повно та доступно представлена наявна інформація про діяльність влади.

Першу сходинку у рейтингу обласних рад посіла Львівська обласна рада, яка має коефіцієнт відкритості – 53,29%; друге місце − Полтавська обласна рада (53,26%), третє – Харківська обласна рада (51,34%).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов