Вінничан обливали водою на вулицях та в трамваях

Вінничани святкують Івана Купала традиційними «обливашками». Біля міськради «дісталось» і журналісту RIA. А з універмагівських фонтанів з ніг до голови облили пасажирів трамвая. Прямо в салоні

Усі радіють святу Івана Купала. Всі, крім вінничанки Наталії Овчарук. Її облили водою в салоні трамвая і вона тепер не розуміє, хто їй ремонтуватиме фотоапарат та смартфон.

Водні баталії біля міськради вже стали традиційними. Цього року обливальники поводилися спокійніше. «Привітати» трамвай  на дорогу не вибігали.  Побачивши бейдж «преса» та фотокамеру, кивали, що все зрозуміли.

- Краще не йдіть туди з технікою, - радять обливачі, коли пробую підійти до круглого фонтану. Біля нього - найгарячіше. Доводилось вивертатися від водних струменів як Нео від куль в «Матриці». Але так як у нього не вийшло.

Ті, хто забув пляшки, відра та бутлі вдома, з успіхом використовують звичайні пакети. Цей «лайфхак» навряд чи сподобався прибиральниці. Вона ходить та збирає з бруківки мокрі пакети, не чекаючи завершення баталій.

Обливались у Вінниці сьогодні не тільки біля міськради. До редакції зателефонувала вінничанка Наталя Овчарук, яку облили водою прямо у салоні трамвая на зупинці «Універмаг». Тепер у неї не працює телефон та фотоапарат. У кого вимагати відшкодування збитків, теж не знає.

Найбільше жінка обурена поведінкою водія.

- Коли ці з відрами почали забігати, водій спеціально відкрив усі двері, - каже Наталя. - І ми стояли десь чотири хвилини. Пасажири кричали, щоб він зачинив двері, а він сміявся з того, як нас обливають. Ми стукали через скло, а він нам середній палець показував.

Начальник Вінницької транспортної компанії Микола Форманюк сказав, що розбереться з ситуацією. Журналісти RIA повідомили йому номер трамвая та час інциденту.

Керівник відділу розвитку бізнесу вінницького універмагу Наталя Комкова розповіла, що обливань вони не організовували, але виганяти їх не стали. Мовляв, це ж діти. Постраждалим від «поздоровлень» вінничанам довелось йти мокрими на роботу та сушити техніку.

- На мою голову вилили три шестилітрових бутлів з водою. Зараз вимушена сидіти в офісі промокла до нитки. Робочий фотоапарат не працює, - говорить Наталя Овчарук. - Якби я хотіла, щоб мене облили, я б прийшла до міськради спеціально. Є ж люди, які на роботу їдуть. Документи промокли, телефон теж не працює. Одне око почервоніло, мабуть, від брудної води. В країні війна – а вони тут обливаються.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов