Як вінничани відзначили Івана Купала в центральному парку (фото, відео)

Свято Івана Купала відзначали у багатьох куточках Вінниці по-своєму. Але незмінною традицією лишилося обливання водою. У цей день обливалися чи не кожному місці, де поблизу знаходиться фонтан.

Одним із таких місць був центральний парк міста. Навіть якщо ви не місцевий, то фонтан знайдете миттєво. Можна йти на звук: шум води та вигуки дітей або прослідкувати звідки йдуть мокрі перехожі.  Прийшовши туди ще п’ятій годині можна було почути як розспівується хор.

Це люди пенсійного віку, вбранні у вишивані сорочки. Вони радували перехожих купальськими піснями. Роззирнувшись, на лавочка парку можна побачити багато людей похилого віку. Також парком гуляють молоді батьки з дітьми та підлітки.

Біля фонтану ходять понад десять підлітків. Майже у кожного з них в руках небезпечна зброя – пластикова пляшка.

Усі вони мокрі та усміхнені. Вони зайняті одним:  набирають воду у пляшки та йдуть на пошуки жертви. А один хлопців, обливав людей,  їдучи на роликах.

В парку обливали чи не усіх перехожих. Сухими залишилися тільки пенсіонери та малі діти.

На дворі було настільки гаряче, що деякі діти позалазили у фонтан. А один  з  хлопців ходив просто у спідній білизні. Мабуть,  решта речей десь сушилися.

- Я обливав, мене обливали. Це, як мінімум, дуже весело і об’єднує українців, - каже один з учасників «битви», а його друг додав: «Це єдине щось українське, що не варто забувати. Тепер у нас буде звичай обливатися водою».

Обливання настільки захопило людей, що тривало до кінця святкового вечора. А тим часом ті, хто «вижили» після водяної війни, лишилися дивитись виступ з нагоди святкування Івана Купала. Найбільших відсоток аудиторії становили люди старшого віку та молоді матусі. Гостей радували виступи дітей з танцювальної студії «Шахіна». Найбільш вражаючими та цікавими був виступи Ніки Добровольської.

Коли маленька білява дівчинка, років трьох вийшла на сцену, ніхто не очікував, що вона така артистична. Ніка танцювала східні танці, як справжня професіоналка. Решта танцюристок були трішки старші. Дівчатка спробували себе у багатьох образах: були вони русалками, піратками, африканками та україночками.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов