У Вінниці міліція забарикадувалася від активістів

Завтра, 9 липня, вінницькі активісти пікетуватимуть керівництво УМВС у Вінницькій області. Про це активно поширюють інформацію самі активісти в соціальних мережах. Готується до цього і міліція – двері вжезабарикадували, обнісши риштуванням начебто для ремонту.

Однак такі перепони активістів не лякають. Вони все одно збираються прийти під стіни міліції. Під час акції обіцяють згадати про події 6 грудня під Вінницькою ОДА, перевірити, як люструють співробітників МВС, з’ясувати, чому міліція покриває генделики-розливайки, а також дізнатися, як насправді іде розслідування з розкрадання коштів з Вінницької обласної дитячої лікарні.

Активісти запитуватимуть про це та інше у четвер о 16:00 у керівництва УМВС у Вінницькій області.

Про те, як до цієї зустрічі готуються у самій міліції, вже жартують активісти у соцмережах. Кажуть: зробили барикади під виглядом ремонту, не видно лише робітників і самого ремонту.

и
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов