Подробиці секс-скандалу у Вінницькому шкірвендиспансері

Сьогодні на засіданні комісії обласної ради було оприлюднена заява працівниці обласного шкірвендиспансеру Тетяни Лисанової, в якій вона звинувачує в.о. головного лікаря медзакладу в сексуальних домаганнях через "статевий контакт неприроднім способом..." Водночас, "жертва" звертається до правоохоронних органів з вимогою розлідувати цю резонасну справу і в якості свідків називає колег по роботі.

Дивним є той факт, що в трудовому колективі диспансеру працює дружина головного лікаря і все це відбувалась(?) буцім-то на її очах.
- Я відмовила йому, але досі дуже переживаю цю ситуацію, - заявила в ексклюзивному коментарі "33-го каналу" Тетяна Лисанова. - Я відтоді маю підвищений тиск і складні стосунки в родині, бо мій чоловік та діти також переживають після цього випадку.
- А хто може підвердити факт домагання?
- Це можуть зробити колеги...
- Ви давно працюєте секретаркою в диспансері?
- 5 років і нічого подібного раніше не було...
- Ви розумієте, наскільки серйозні ваші звинувачення? Людина після цього може втратити не лише роботу, але й репутацію лікаря...
- Я все написала у заяві...
- Ви не боїтесь питань про підкуп? Мовляв ваші свідчення "купили" політики і депутати заради зміщення з посади головного лікаря?
- Я не розумію, про що ви питаєте... Я дуже переживаю і сказала що могла...
 Але цих одкровень депутатська комісія на чолі із Миколою Форманюком не почула, бо Тетяну на засідання не викликали... Лише зачитали її заяву та зверення профкому диспансеру про важкий мікроклімат в колективі та необхідінсть виіршити питання законного призначення керівника медзакладу. А розбиратись із небувалим секс-скандалом в комунальному медзакладі на думку  депутатів мають правохоронні  органи. Тому після 30-хвилинної дискусії комісія облради одноголосно вирішила рекоменутвати голові облради Сергію Свитко №1 -  відсторонити Максима Третьякова від посади головного лікаря на час розслідування. №2 - розглянути це питання на позачерговій сесії обласної ради і №3 призначити згідно процедури головного лікаря на черговій сесії в серпні 2015-го року. А ще передати заяву секретаря диспансеру Тетяни Лисанової до УМВС Вінниччини.

- В мене ще навіть не було міліції. Ця заява - явна піар-кампанія Сергія Бельца. Інших пояснень в мене немає. Ніяких домагань не було і я це кажу і буду казати - заява це шантаж і провокація! - прокоментував "33-каналу" СЕКС-СКАНДАЛ Максим Третьяков, головний лікар шкірвендиспансеру. - Бо заявниця і жертва - довірена секретарка саме Бельца...

0_ef582446a2a25cd1f6ffe53eb51e6010.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов