• Головна
  • Подробиці секс-скандалу у Вінницькому шкірвендиспансері
18:59, 8 липня 2015 р.

Подробиці секс-скандалу у Вінницькому шкірвендиспансері

Сьогодні на засіданні комісії обласної ради було оприлюднена заява працівниці обласного шкірвендиспансеру Тетяни Лисанової, в якій вона звинувачує в.о. головного лікаря медзакладу в сексуальних домаганнях через "статевий контакт неприроднім способом..." Водночас, "жертва" звертається до правоохоронних органів з вимогою розлідувати цю резонасну справу і в якості свідків називає колег по роботі.

Дивним є той факт, що в трудовому колективі диспансеру працює дружина головного лікаря і все це відбувалась(?) буцім-то на її очах.
- Я відмовила йому, але досі дуже переживаю цю ситуацію, - заявила в ексклюзивному коментарі "33-го каналу" Тетяна Лисанова. - Я відтоді маю підвищений тиск і складні стосунки в родині, бо мій чоловік та діти також переживають після цього випадку.
- А хто може підвердити факт домагання?
- Це можуть зробити колеги...
- Ви давно працюєте секретаркою в диспансері?
- 5 років і нічого подібного раніше не було...
- Ви розумієте, наскільки серйозні ваші звинувачення? Людина після цього може втратити не лише роботу, але й репутацію лікаря...
- Я все написала у заяві...
- Ви не боїтесь питань про підкуп? Мовляв ваші свідчення "купили" політики і депутати заради зміщення з посади головного лікаря?
- Я не розумію, про що ви питаєте... Я дуже переживаю і сказала що могла...
 Але цих одкровень депутатська комісія на чолі із Миколою Форманюком не почула, бо Тетяну на засідання не викликали... Лише зачитали її заяву та зверення профкому диспансеру про важкий мікроклімат в колективі та необхідінсть виіршити питання законного призначення керівника медзакладу. А розбиратись із небувалим секс-скандалом в комунальному медзакладі на думку  депутатів мають правохоронні  органи. Тому після 30-хвилинної дискусії комісія облради одноголосно вирішила рекоменутвати голові облради Сергію Свитко №1 -  відсторонити Максима Третьякова від посади головного лікаря на час розслідування. №2 - розглянути це питання на позачерговій сесії обласної ради і №3 призначити згідно процедури головного лікаря на черговій сесії в серпні 2015-го року. А ще передати заяву секретаря диспансеру Тетяни Лисанової до УМВС Вінниччини.

- В мене ще навіть не було міліції. Ця заява - явна піар-кампанія Сергія Бельца. Інших пояснень в мене немає. Ніяких домагань не було і я це кажу і буду казати - заява це шантаж і провокація! - прокоментував "33-каналу" СЕКС-СКАНДАЛ Максим Третьяков, головний лікар шкірвендиспансеру. - Бо заявниця і жертва - довірена секретарка саме Бельца...

Подробиці секс-скандалу у Вінницькому шкірвендиспансері, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...