Сергій Бельц спростовує звинувачення Третьякова в організації секс-скандалу і готує позов до суду

До редакції звернувся колишній головний лікар вінницької МСЕК Сергій Бельц. Його обурили звинувачення в організації скандалу із домаганнями у вінницькій МСЕК, які пролунали з уст нинішньогоголовного лікаря шкірвендиспансеру Максима Третьякова. Сергій Євгенович спростовує усі звинувачення і готовий відстоювати свою честь та гідність в суді. Також він виявив бажання надати офіційний коментар, який ми публікуємо.

- Я пропрацював з Тетяною Лісановою 3 роки і довіряю їй значно більше, ніж Максиму Третьякову. Мені телефонували багато співробітників, які вкрай обурені його вчинком. Я буду позиватися до суду через те, що Третьяков звинувачує мене в замовленні цього скандалу. Мій опонент робить це тільки через те, що я є його основним конкурентом на посаду головного лікаря шкірвендиспансеру і на голосуванні депутатів набрав у 3 рази більше голосів. Мені відомо, що Третьяков неодноразово звертався до обласної прокуратури, МВС та КРУ, аби ті знайшли якісь порушення в моїй роботі. Але ніяких порушень не виявили. На мою думку, голова облради Свитко та “куратор” Третьякова Солейко повинні належним чином відреагувати на звернення трудового колективу та секретаря-друкарки Лісанової. Він сам забруднив свою репутацію, а тепер намагається потягнути за собою інших. Я вважаю, що Третьяков повинен вчинити по честі та написати заяву на звільнення. До речі, Третьяков пише, що йому подобаються молоді жінки, але його дружина, якщо не помиляюсь, старша за нього щонайменше на 5 років.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов