Як вінницькі активісти до міліції ходили

Сьогодні, 9 липня, під стінами Вінницької обласної міліції зібралося близько 50 людей, невдоволених роботою правоохоронців. 

Активісти хотіли перевірити, як люструють співробітників МВС, з’ясувати, чому міліція покриває генделики-розливайки, а також дізнатися, як насправді іде розслідування з розкрадання коштів з Вінницької обласної дитячої лікарні. Окремою вимогою було звільнення політичних в’язнів, якими, на думку мітингарів, є Юрій Хорт та Віта Заверуха.

Цікаво, що портрети Заверухи тримали в руках одні з найстарших учаників мітингу, виглядом старше 75 років. Більш, ніж імовірно, що ці люди мали комуністичне минуле, проти якого, як відомо, Заверуха запекло виступає і жорстко висловлюється.

До мітингарів вийшов заступник начальника міліції з питань громадської безпекиРоман Мушак. Він запропонував візитерам обрати громадський актив з десятьох осіб, з якими б керівництво міліції обговорило озвучені вимоги. До слова, Мушак наразі був у статусі в.о. начальника міліції, бо сам Ігор Моренець зараз у відпустці. Однак мітингарі відмовилися від переговорів, вимагаючи особистої присутності очільника правоохоронців.

З-поміж виступів, які лунали під стінами УМВС, вирізнялися звернення двох жінок. Вони прийшли не політв'язнів визволяти, а донести свої власні проблеми, пов’язані з неправомірними діями міліції. Представники управління їх почули і запросили до керівника для обговорення озвучених питань.

Ті, хто залишилися, ще трохи покричали “Ганьба” та розійшлися. Дорогою деякі активісти вели себе по-хамськи. Зокрема, на вигляд поважний дядечко, назвавшись професором, облаяв журналістку, яка виконувала свою роботу. 

Отож, усі питання, з якими активісти ходили до міліції, залишилися відкритими. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов