Вінницькі священики двічі попали під обстріл їдучи на в зону АТО

Троє священиків Вінницької єпархії УПЦ повернулися з тижневої поїздки з зони АТО. Завезли вони адресні передачі для своїх парафіян та допомогу для земляків, які знаходяться у різних містах і селах Луганщини і Донеччини, у військових частинах та на блокпостах.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької єпархії.

Майже тиждень священнослужителі пробули в зоні АТО. Священики відвідали такі «гарячі точки», як станиця Луганська, Піски, Дзержинськ, Маріуполь, Авдіївка, Новоайдар та інші. Шлях був важкий через погані, розбиті обстрілами дороги, які проходили в небезпечній близькості до лінії зіткнення. Двічі священики потрапляли під обстріл. Один з них тривав три години.

Отець Роман Загоруйко розповідає, що під час зустрічей з воїнами вони найчастіше просять, про молитву та зустрітись із рідними. Наприклад, цього разу в Пісках ортець Роман, котрий служить у Жмеринському районі, зустрів бійця зі Жмеринки, який дуже просив зустрітися з його мамою та заспокоїти її, що він живий та здоровий.

Священнослужителі розповідають, що під час молебню поруч пролетіли і розірвалися кілька мін. Солдати, здавалося, навіть цього не помітили, але, незважаючи на зовнішній спокій, їм важко ходити, ось так на волосок від смерті, кожен день і кожен час. Приїзд священика для них – це і підтримка, і знак надії, що все буде добре.

Отець Роман розповідає: «Коли приїжджаєш до хлопців, починаєш знайомитись, говорити з ними, то бачиш радість в їхніх очах, на обличчях з’являється посмішка – і не від того, що ти їм привіз продукти чи «гуманітарку», а від того, що вони бачать свою потрібність, відчувають у твоїй особі підтримку кожного українця. Це для них найголовніше, адже заради цього вони служать Батьківщині».

Винница.info: Вінницькі священики двічі попали під обстріл їдучи на в зону АТО
Винница.info: Вінницькі священики двічі попали під обстріл їдучи на в зону АТО
Винница.info: Вінницькі священики двічі попали під обстріл їдучи на в зону АТО
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов