• Головна
  • Держпідприємство у Вінниці переводять на дрова то сонячну енергію
12:42, 10 липня 2015 р.

Держпідприємство у Вінниці переводять на дрова то сонячну енергію

Керівництво ДП «Вінницятрансприлад» працює над посиленням енергоефективності підприємства. Так, 8 липня відбулись торги в рамках конкурсу на виконання робіт по влаштуванню котельні, що працює на альтернативному виді палива.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства інфраструктури.

Щорічні витрати природного газу на опалення та гаряче водопостачання на ДП «Вінницятрансприлад» складають до 210 тис куб. м. Значне подорожчання газу та енергоносіїв викликає необхідність оптимізувати ці витрати. Для досягнення цієї мети розпочато роботи по влаштуванню на території підприємства котельні, що працює на альтернативному виді палива (паливні пелети, дрова та відходи деревини). Початкова розрахункова вартість робіт складала 4,5 млн. гривень, але завдяки прозорості конкурсу ціну вдалося знизити до 1,9 млн. гривень.

Для отримання гарячої води планується влаштування системи підігріву води за рахунок сонячної енергії. На даний час проводиться відбір учасників на конкурсній основі. Проектні роботи будуть розпочаті у 2015 році, а встановлення системи заплановано на 2016 рік.

Економічний ефект від переходу на енергозберігаючі технології тільки у 2015 році за рахунок економії природного газу складе понад 270 тис. гривень при розрахунках ціни газу на рівні 2014 року, а у 2016 році планується отримати понад 1 млн. гривень економії.

Довідка.

ДП «Вінницятрансприлад» відноситься до сфери управління Міністерства інфраструктури України, на правах юридичної особи входить до складу Державної адміністрації залізничного транспорту України.

ДП «Вінницятрансприлад» є одним з провідних підприємств України в галузі машинобудування та металообробки. Підприємство оснащено високопродуктивним обладнанням, має сучасне програмне забезпечення управління виробництвом.

Площа виробничих приміщень, будівель та споруд складає понад 6650 кв.м.

Найважливішою продукцією підприємства є запірно - пломбувальні пристрої (ЗПП).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...