Вінничанка самотужки піклується про 58 безпритульних тварин

Живучи на пенсію по інвалідності Лариса утримує 23 кота та 35 безпритульних собак. Деяких їй підкидують люди, мовляв ви добра людина й попіклуєтесь про них. Але більшість тварин вона підібрала на вулиці, подалі від злої долі безпритульних тварин.

 На сьогоднішній день однією з гострих проблем як охорони здоров'я, так і ветеринарії, є проблема бездомних тварин. У Вінниці  за неофіційними даними їх близько 10-15 тисяч. Більшість з них утримуються у притулках для тварин з надією потрапити у небайдужі сім`ї.  
Таких людей як Лариса по Вінниці дуже мало. Не багато хто може пожертвувати власними коштами аби зберегти життя братам нашим меншим. В її «притулок» тварини потрапляють у найгірших станах.
– Одного пса підібрала після аварії. Бідненького збила машина. Виходжувала його пів року, на щастя, не даремно, – каже Лариса. – таких як він багато, є коти, яким робили операцію після травм. І все це за власний рахунок.
Умов для утримання там ніяких - вольєри маленькі, тварини там сидять, як в клітках, і не можуть навіть розім'ятися. Барон, семирічна вівчарка, звик до вольєра, боїться виходити коли хтось із чужих приходить.

– Більшість собак звичайні та без породисті. Їх мало хто захоче забрати до себе. Надія є  в маленького пекінеса, та навіть якщо хтось захоче його забрати, не впевнена що зможу віддати, адже всі вони рідні мені,– ділиться піклувальниця, – влітку тваринам ще важче, спека на вулиці, ховаються всі по вольєрам, їсти не хочуть, доводиться годувати ввечері та вночі. 
Котів Лариса годує не тільки своїх. Неподалік від її дому старі будинки та гаражі, коло яких люди залишають непотрібних їм тварин. Щодня вона годує ще зовсім маленьких котенят, яких привела покинута кішка, сподіваючись на те, що їх підберуть добрі люди. 
Сусіди деколи жаліються на гавкіт, але розуміють, що комусь же треба піклуватись про бездомних тварин.
Якщо підрахувати, то в в нашому місті на одну бездомну тваринку припадає цілих 100 людей населення. І якщо хоча б один зі ста не пройде повз жалібні очі тварини без даху, упоратися із цією проблемою буде набагато легше, ніж здається.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов