Нардеп-вінничанин Тетерук прокоментував ситуацію у Мукачево

Народний депутат, вінничанин, заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук вважає, що при вирішенні проблемних питань за допомогою зброї Україна може перетворитися в Судан. 

Про це та інше він написав у соцмережі.

«Щодо подій, які зараз розгортаються в Україні. 
Вирішення будь-яких системних проблем, які будувались, або зберігались в країні останніми десятиріччями такими методами, із застосуванням зброї - це шлях країни на кшталт Судану, де якраз правий той, в кого є зброя. 
Я ще раз наголошую на тому, що з повагою ставлюсь до бійців ПС, які взяли в руки зброю захищати Україну. Але, коли бійці починають грати за правилами криміналу, приїздити на "стрілки", "терти по поняттях"-це програш тотальний і в ближній і дальній перспективі. 

Завжди є декілька варіантів розв'язання проблеми. 
Наприклад, Arsen Avakov, намагаючись навести лад в системі МВС, одночасно з проведенням реформи, прийняв рішення повністю замінити миколаївську державну автоінспекцію за системні хабарі і надіслав бойовий підрозділ "Миротворець" із завданням навести порядок на дорогах, звільнивши всіх «даішників». Жодних жертв не було. Завдання виконується, нові правила встановлюються законною силою, такими ж бійцями добровольцями, як і ПС. 

Новий очільник СБУ Василь Грицак має домовленість із Дмитром Ярошем про співпрацю. Обидва мають вольовий характер і репутацію. На передовій у ПС в десятки разів менше особового складу, ніж на мітингах в середині країни. Тож, було б доречним провести, задіявши цей особовий склад, спецоперацію з ліквідації банди місцевої мукачівської влади і відсторонення корумпованих правоохоронців. А виконання функцій міліції покласти на патріотів ПС, які б власним прикладом показали б, як шанувати і підтримувати Закон і порядок в Україні. Можливо це? Звісно, що так! Як це відбувається у Миколаївській області. 
Тому я закликаю розв'язати цей конфлікт за допомогою перемовин, а не збройного протистояння»
, - вважає Тетерук.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов