У Вінниці збудують новий завод пивоваріння

Придбанням за 12135000. Грн. поблизу «старого аеропорту» на околиці Вінниці ділянки в 10,85 га харківська компанія UBC Group фактично підтвердила свої наміри будувати виробничі потужності чергового підприємства для виготовлення холодильного та пивоварного обладнання. Правда, якщо раніше місцева влада вважали, що інвестор збирається перевести в місто завод з кримського Красноперекопська, то тепер керівництво компанії зізналося, що планує лише розширюватися.

Торгово-промисловий холдинг UBC Group є лідером у світі з випуску охолоджувачів, найбільшим в Україні і другим у Східній Європі виробником холодильних шаф. При цьому після анексії Криму у компанії виникли проблеми з експортом продукції, випущеної на півострові. Як пояснили виданню «Дело.ua» в керівництві компанії, вони не збираються закривати виробництво в Криму. Його продукцією забезпечуватимуть ринок країн СНД, а вінницьке підприємство власник орієнтує на ті країни, які відмовляються співпрацювати з кримськими виробниками.

Незважаючи на попередні домовленості з приводу приходу нового інвестора, остаточне рішення до останнього часу було під питанням. Тільки аукціон, що відбувся наприкінці червня, на якому компанія заявила, що купує землю, зняв хитку тему з порядку денного.

Варто відзначити, що ще не відомо, хто більше хотів появи нового підприємства в потенційно привабливою східній околиці міста. Для Вінниці - це можливість за рахунок інвестора провести комунікації до даної території, що дозволить в майбутньому простіше знаходити інших бажаючих будуватися по сусідству. До речі, в цьому плані імідж великої компанії зіграє на руку обласному центру. Крім того, місцевий бюджет може розраховувати на податки, а городяни - на робочі місця.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов