У Вінниці збудують новий завод пивоваріння

Придбанням за 12135000. Грн. поблизу «старого аеропорту» на околиці Вінниці ділянки в 10,85 га харківська компанія UBC Group фактично підтвердила свої наміри будувати виробничі потужності чергового підприємства для виготовлення холодильного та пивоварного обладнання. Правда, якщо раніше місцева влада вважали, що інвестор збирається перевести в місто завод з кримського Красноперекопська, то тепер керівництво компанії зізналося, що планує лише розширюватися.

Торгово-промисловий холдинг UBC Group є лідером у світі з випуску охолоджувачів, найбільшим в Україні і другим у Східній Європі виробником холодильних шаф. При цьому після анексії Криму у компанії виникли проблеми з експортом продукції, випущеної на півострові. Як пояснили виданню «Дело.ua» в керівництві компанії, вони не збираються закривати виробництво в Криму. Його продукцією забезпечуватимуть ринок країн СНД, а вінницьке підприємство власник орієнтує на ті країни, які відмовляються співпрацювати з кримськими виробниками.

Незважаючи на попередні домовленості з приводу приходу нового інвестора, остаточне рішення до останнього часу було під питанням. Тільки аукціон, що відбувся наприкінці червня, на якому компанія заявила, що купує землю, зняв хитку тему з порядку денного.

Варто відзначити, що ще не відомо, хто більше хотів появи нового підприємства в потенційно привабливою східній околиці міста. Для Вінниці - це можливість за рахунок інвестора провести комунікації до даної території, що дозволить в майбутньому простіше знаходити інших бажаючих будуватися по сусідству. До речі, в цьому плані імідж великої компанії зіграє на руку обласному центру. Крім того, місцевий бюджет може розраховувати на податки, а городяни - на робочі місця.

real-vin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии