Коли з’явиться вінницька патрульна поліція?

На деяких вінницьких інтернет-ресурсах припускають, що у Вінниці, як і інших обласних центрах, найближчим часом має з’явитися аналогічні київській патрульна поліція. Припущення пов’язують зі словами міністра МВС Арсена Авакова. Натомість, у місцевій міліції інакше роз’ясняють перспективи реформи.

Зазначимо, що на засіданні колегії МВС очільник правоохоронного відомства зазначив, що процес створення поліції «повним ходом йде в Харкові, Одесі та Львові», а наступними на черзі вказав Миколаїв, Хмельницький і Луцьк.

Однак в інтерв'ю "Лівому Берегу" А. Аваков згадав, що «до кінця року у нас впишеться в проект і місто Дніпропетровськ, яке я не можу ігнорувати, і важливо також «покрити» Вінницю та Чернівці».

За словами керівника сектору по зв’язкам зі ЗМІ та громадськістю УМВС України у Вінницькій області Ганни Олійник, офіційно місто не згадувалося на колегії, жодних директив щодо підбору кадрів та реформування в цьому напрямку управління не отримувало. Більш того, у міністерстві зацікавлені в тому, щоб налагодити роботу підрозділів у тих містах, де стартують проекти, а лише потім розповсюджувати процес.

Але вона не виключає, що до кінця року черга дійде і до Вінниці, не раніше…

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов