Полковнику із Вінниччини загрожує в'язниця за втрату флешки з таємною військовою інформацією. Її знайшли перехожі

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось слідчим відділом Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, за підозрою військовослужбовця однієї з військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України, дислокованих на території Вінницької області, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 422 (розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, що містять такі відомості) КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що полковник  О. в умовах дії особливого періоду втратив матеріальний носій інформації (флеш-носій) з відомостями військового характеру, що становлять державну таємницю (гриф «таємно»). Зокрема на носії інформації, який був знайдений в зоні громадського відпочинку цивільними особами та переданий до органу Служби безпеки України, під час огляду виявлено понад 100 файлів з обмеженим доступом.

Довідково: втрата документів або матеріалів, що містять відомості військового характеру, які становлять державну таємницю, предметів, відомості про які становлять державну таємницю, особою, якій вони були довірені, якщо втрата стала результатом порушення встановлених правил поводження із зазначеними документами, матеріалами або предметами, карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов