Вінницький нардеп розповів, яким чином ситуація у Мукачевому може призвести до енергетичного колапсу

Своїм бачення того, які наслідки може мати конфлікт у Мукачевому, якщо його не розв’язати якнайшвидше, не тільки для окремо взятої Закарпатської області,  а й для безпеки України, зокрема – енергетичної та економічної,  та стосунків із країнами Європейського Союзу, поділився народний депутат України, перший  заступник голови парламентського комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський:

"Трагічні події,  які сталися на Закарпатті, примушують серйозно замислитися над процесами внутрішньої безпеки держави. По-перше, не дивлячись на всю актуальність лінії фронту на Сході України, не меншу, особливу, увагу треба сконцентрувати на забезпеченні спокою, порядку та дисципліни в усіх регіонах України, - вважає парламентарій. –По-друге,  гібридна війна, яка сьогодні, на жаль,  відбувається на території України, - це застосування дуже не прогнозованої стратегії і тактики противника не тільки на тій території, де її не очікували, а й в будь-якій сфері державної безпеки, включаючи фінансову, економічну та, звичайно, енергетичну.  Як людина, яка професійно займається енергетикою, хочу звернути увагу на те, що перший, дуже складний і трагічний, внутрішній конфлікт відбувся в Закарпатській області, яка має найвищий енергетичний стратегічний транзитний  потенціал для України.  Усі газопроводи та нафтопроводи,  як через горлянку пляшки,  проходять через Закарпаття. У разі виникнення серйозного внутрішнього  конфлікту, спровокованого внутрішніми факторами, може бути заблоковано не тільки транзит, не тільки реверс газу в Україні, але й транзит газу та енергоресурсів у Європу через Україну. У свою чергу, це може спричинити непередбачувані наслідки у взаємостосунках між Україною та Європейським Союзом. Ще раз наголошую: всі  нафтопроводи та газопроводи  проходять через територію Закарпатської області! І ми повинні розуміти, що будь-яке посилення напруженості та ескалації конфлікту на Закарпатті може призвести не тільки до колапсу енергетичної політики України, а й до серйозних негативних наслідків  для країн ЄС. По-третє,  хочу нагадати,  що у нас є ще одна дуже теоретично складна енергетична проблема в цьому контексті – міжнародний газопровід, який проходить територією Одеської області та Придністров’я. У будь-який момент також в рамках гібридних технологій війни і процесів, які відбуваються в Придністров’ї, цю проблему зможуть розіграти".

ef467313cae81c5de5698dd16ed113e7.jpg
e3644e43a1217377c5e553f7faf858eb.jpg
9d4ba7e6ccbc09b8b1da36af19285047.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов