На Вінниччині екс-чиновника змусили заплатити більше 100 тисяч за «липову» зарплату дружини

Рішенням Хмільницького міськрайонного суду від 2 липня 2015 року у повному обсязі задоволено позов Хмільницького міжрайонного прокурора в інтересах Вінницької обласної ради до громадянина про відшкодування ним майже 116 тис. гривень матеріальної шкоди, заподіяної корупційним злочином.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Цей чоловік, займаючи керівну посаду однієї з державних організацій, протягом 2007-2012 років вносив в табель обліку робочого часу відомості про перебування своєї дружини на робочому місці та виконання нею службових обов'язків. Однак, ця інформація не відповідає дійсності, адже, жінка фактично в цей час працювала в іншій установі. У результаті таких неправомірних дій їй було нараховано заробітну плату та сплачено внески до фондів на майже 116 тис. гривень. Зауважимо, що ця сума підтверджується відповідними актами позапланової ревізії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов