У «Сили Людей» вождя немає, але кандидати у мери Вінниці намічаються

У Вінниці «продискутувала» нова політична партія «Сила Людей», яка, до слова, свій перший свій Всеукраїнський з’їзд провела 20 червня. Це при тому, що взагалі створена у 2013 році.

На дискусійному семінарі «Як громадяни можуть вплинути на розбудову держави» виступаючих (8 осіб) разом із однодумцями спочатку було майже стільки скільки представників преси і запрошених. Частина присутніх ЗМІ через 15 хвилин виступів саморозпустилась, не досиділи до фінішу: хтось не знайшов політичного лідера, хтось не захотів писати «про водичку», а хтось втомився після робочого тижня, бо семінар проводили увечері в п’ятницю. Певною мірою частина з них мала рацію, бо щоб дискутувати треба показувати конкретні шляхи вирішення, а не описувати те, що відбувалося чи відбувається зараз у країні. 

Перший виступаючий Євген Стрільченко говорив переважно про загальні речі, трохи схоже на політиків з екранів ТV, він сам зізнався, що ніч не спав… думав про виступ і завершував святкування свого дня народження. За його словами, щоб зміцнити позицію держави треба два кроки: працювати із молодим поколінням і припинити закручувати гайки населенню – не душити податками. До речі, саме він найбільше запитань ставив і своїм виступаючим партійцям.

Олена Чередніченко намагалась розповісти про пенсійну реформу, але більше критикувала те, що відбувається у пенсійній сфері і описувала те, що є. Анна Вараниця говорила про те, що наше майбутнє у руках молоді. Ладі Сидоренко важко дався виступ, бо до цього часу жінка розпереживалась і емоції перебороли конкретні позиції, вона просто розказала наскільки і за що турбується: про мораторій на продаж землі і сьогоднішнє об’єднання дітей, молодого покоління. 

Прекрасний оратор Вадим Трюхан, розказав чому в Україну не їдуть, так як у інші країни, щоб постійно проживати. З його слів: «Ви уявіть, що є картка… яку дають, щоб потрапити до України і проживати постійно… бо у нас усе так добре. Уявили? А я ні… У нас задача: створити зараз якісну команду людей, яка буде приходити до влади на усіх рівнях. Ми хочемо історії успіхів. Наразі навіть у великому бізнесі йдуть дискусії про те, що робити, бо за деякими прогнозами залишилось кілька місяців до неповоротних змін. «У нас транспарентна партія, направлена на роботу і не тільки від виборів до виборів». 

Олексій Гончарук, який три місяці працював при Міністерстві екології, говорив, що ніхто не знає, як пройдуть вибори восени і пізніше, бо ніхто не дотримується правил. 

«Ніщо не може зупинити ідею, час якої прийшов, - сказав він. – «Пацани» уже не можуть керувати країною, вони продають квартири, переписують авто… Нам потрібна системна робота. Організована група людей може зробити набагато більше ніж одна. Якісні ідеї і бізнес-плани матимуть результат, навіть якщо ви програєте вибори». 
 

На запитання «Чи є у Вінницькій області керівник «Сили» і хто він?» Олексій відповідає, що партія «Сила Людей» децентралізована, побудована за горизонтальною структурою. 

«З Києвом ми узгоджуємо дії, але це не значить, що тут на місці є лідер, якому усе підпорядковується. Влада децентралізована. Лідерів дуже багато, у кожного з них свій проект, своя відповідальність. Немає вождя. Є цінності і правила, які побудовані на довірі», - пояснив він.

І хоча керівника партії у Вінницькій області немає, у тому ж листі-роздатку читаємо: Буряченко Олексій – голова правління Вінницької обласної юридичної асоціації, очолює Вінницьку обласну організацію політичної партії «Сила Людей». 

«Сьогодні ви бачили чудових лідерів, вони виступали перед вами, - говорить він. – Запрошую усіх до команди. Ми на Вінниччині запроваджуємо три проекти. Відкриваємо безкоштовну юридичну  приймальню. Створюємо у Вінниці медіа-платформу для того, щоб спілкуватись із цікавими вінничанами. Мені абсолютно байдуже проголосують вінничани за нас чи ні, створюється платформа, яка буде альтернативою абсолютно до всього, що є. Лідерів думок мають почути. І третій проект: створення цивільно-політичної школи. Немає такої установи, до якої б прийшла людина і запитала: мене цікавить політика, розкажіть, що це таке. Скоро ми представимо кандидатів у депутати на усіх рівнях». 

Прекрасна манера подачі себе, жіночий шарм, уміння володіти аудиторією і чітка ясна подачі своїх думок належить – якості бізнес-тренеру, чи то продавця послуг фінансових пірамід належать Ользі Амрай. До Вінниці вона знову повернулась рік тому. До цього вісім років жила у Великобританії. Чоловік – британець, син - Принц. Активізувалась, коли потоваришувала із громадськими діячами Вінниччини, зокрема, Світланою Ходаковою. Ольга сама зізналась, що потоваришувала і з окремими особами Вінницької міської ради. Цього року вона відкрила «Центр сім’ї», що діє при Асоціації «Громадський ресурс», віце-президентом яким є Ольга, та центр фінансової культури «Амрай».

«У нас (в Україні – Авт.) дуже талановиті і креативні люди, які виживають за будь-яких обставин. Давайте щось робити, щоб жити краще, - говорила Ольга. – Будемо дивитись правді в очі. Коли я спілкувалась із європейцем стосовно того, чи Україну приймуть до Євросоюзу, то він відверто зізнався, що там 45 мільйонів голодних українців не чекає при тому, що на кордоні стоїть агресор». 

Чому ми звертаємо трохи більше на неї уваги? Просто містом уже почали ширитись і чутки і карикатурні пости у соціальних мережах про те, що вона буде претендувати на крісло мера Вінниці. Відкрито не зізнається, але у відеосюжетах для окремих каналів каже, що знає, як притягнути гроші інвесторів у Вінницю і запевняє, що знайома із дуже багатими людьми і якщо, за її словами буде гарна команда, то готова стати лідером. У будь-якому випадку піар, поганий чи хороший, завжди залишається піаром. А бізнес, як вона раніше зізналась, краще починати у часи нестабільності, щоб бути першим, коли стабільність настане і усі інші почнуть його відкривати. 

Виникає запитання: для кого ж таки вони представляли і готували спічі, якщо виступали фактично самі для себе?  Бо коли, як мінімум ви презентуєте нову, візьмемо для прикладу компанію, то намагаєтесь зробити усе, щоб запрошених було багато і усі про неї знали, навіть більше - розказали іншим.

На зібранні партію представили:
1.    Стрільченко Євген – адвокат, кандидат юридичних наук, член партії «Сила людей»
2.    Амрай Ольга – бізнес-тренер, очільниця Центру Фінансової Культури, член партії «Сила Людей»
3.    Чередніченко Олена – представник пенсійної реформи, Директор Дитячого Центру Фінансової Грамотності «Child Center», член партії «Сила Людей»
4.    Вараниця Анна – керівник Території Театральної Творчості, член партії «Сила людей»
5.    Лада Сидоренко – підприємець, громадська активістка
6.    Гончарук Олексій – адвокат, очолив виборчий список «Сили Людей» на парламентських виборах 2014
7.    Трюхан Вадим – дипломат, відомий правник-міжнародник, голова партії «Сили Людей»
8.    Буряченко Олексій – голова правління Вінницької обласної юридичної асоціації, очолює Вінницьку обласну організацію політичної партії «Сила Людей»

presspoint
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
90 просмотров в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
На днях работники полиции приехали на вызов к винничанке, которая заявила, что у нее пропал внук.Вроде, ребенок вышел погулять и не вернулась домой.Полицейские тут же взялись за работу - начали опрашивать соседей, знакомых и прохожих.Оказалось, что малый шутник просидел все это время во дворе дома в старом шкафу и наблюдал за поисками.Почти через три часа поисков несовершеннолетнего нашел заместитель начальника Левобережного отделения полиции Тарас Калачик...
Общество
На численні прохання та дитячі вимагання Фіксики знову у Вінниці з Фікси ШОУ «Як ДімДімич став Фіксиком» — 28 жовтня о 12:00 в Будинку Офіцерів! НайХІТовіша ліцензійна вистава від творців мультсеріалу! Хто не мріяв хоча б раз побувати у світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини? Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в більше ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути у світ технічних...
Политика
Не так давно на сайте петиций появилось обращение, автор которого предлагал сделать котов частью экосистемы Винницы. Очень быстро оно собрало необходимое количество голосов. Похоже, власть нашего города не оставит без внимания пушистых и поддержит стремление тысяч винничан в определенной степени помочь котам. На сайте мэрии Винницы уже появился проект решения, которое призвано решить несколько проблем, касающихся винницких бездомных кошек, страдающих от си...
Криминал
Сотрудники налоговой милиции ГУ ГФС в Винницкой области совместно с работниками патрульной полиции остановили незаконную перевозку 3 тыс. литров спирта. Об этом сообщает пресс-служба Государственной фискальной службы. В рамках проведения операции "Акциз-2018" и расследования уголовного производства по ч. 1 ст. 204 УК Украины было установлено, что по трассе "Винница-Хмельницкий" транспортным средством марки "Volkswagen LT45" осуществляется незаконная перево...
Происшествия
Управлением уголовного розыска ГУНП в Винницкой области разыскивается без вести пропавшая 18-летняя Богомолова Ксена Леонидовна, 26.09.2000 г.р., жительница г. Винница, которая 16 октября 2018 ушла из дома и до настоящего времени ее местонахождение неизвестно.Приметы пропавшей: рост 168- 170 см, полного телосложения, лицо круглое, волосы прямые до плеч, брови прямые густые, нос прямой, губы тонкие, глаза карие. Была одета: в черное платье, черная обувь. Пр...
Происшествия
В Виннице водитель легкового автомобиля сбил семилетнюю девочку, ученицу первого класса.Инцидент произошел вчера, 18 октября, около половины третьего дня. Тогда на перекрестке улиц Театральная и Магистратская легковой автомобиль марки "БМВ" на польских номерах сбил семилетнюю девочку.На место прибыли карета скорой помощи и экипаж патрульной полиции.Пострадавшую госпитализировали. Ее состояние определяют как удовлетворительное.- По словам водителя известно,...
Культура
Винницкий областной художественный музей 17 октября представил выставку «Автограф». Экспозицию предоставил Национальный музей Тараса Шевченко, сообщает Винницкая ОГА.Центральное место в выставке занял экземпляр «Кобзаря» Тараса Шевченко с автографом самого поэта - его дарственной надписью. Эта книга была издана в 1860 году в Петербурге при финансовой поддержке известного сахарозаводчика, мецената Платона Симиренко, с которым Шевченко познакомился во время...
Общество
Служба автомобильных дорог в Винницкой области планирует ввести ограничение движения автотранспорта международной автотрассой M-21 “Выступовичи – Житомир – Могилев-Подольский” в районе села Жежелев из-за взрывов в местном карьере. Как сообщается на сайте автодора, ограничения будут введены 19 октября с 13:00 до 17:00. В это время на территории предприятия “Жежелевский карьер” будет проводиться плановый массовый взрыв добываемых пород гранита. Справка “Жеже...
Общество
В Винницкой области родители нескольких детей обратились к местному руководству, чтобы те отменили в школе уроки русского языка.Речь идет о школе в селе Мизяков, что в Калиновском районе. Там родители семи школьников обратились к местному руководству и в районный отдел образования с просьбой отменить изучение в школе русского языка.- Было время, когда российский язык ценился и действительно был нужен. Сейчас - это язык агрессора. Почему его должны учить де...