• Головна
  • У «Сили Людей» вождя немає, але кандидати у мери Вінниці намічаються
10:06, 14 липня 2015 р.

У «Сили Людей» вождя немає, але кандидати у мери Вінниці намічаються

У Вінниці «продискутувала» нова політична партія «Сила Людей», яка, до слова, свій перший свій Всеукраїнський з’їзд провела 20 червня. Це при тому, що взагалі створена у 2013 році.

На дискусійному семінарі «Як громадяни можуть вплинути на розбудову держави» виступаючих (8 осіб) разом із однодумцями спочатку було майже стільки скільки представників преси і запрошених. Частина присутніх ЗМІ через 15 хвилин виступів саморозпустилась, не досиділи до фінішу: хтось не знайшов політичного лідера, хтось не захотів писати «про водичку», а хтось втомився після робочого тижня, бо семінар проводили увечері в п’ятницю. Певною мірою частина з них мала рацію, бо щоб дискутувати треба показувати конкретні шляхи вирішення, а не описувати те, що відбувалося чи відбувається зараз у країні. 

Перший виступаючий Євген Стрільченко говорив переважно про загальні речі, трохи схоже на політиків з екранів ТV, він сам зізнався, що ніч не спав… думав про виступ і завершував святкування свого дня народження. За його словами, щоб зміцнити позицію держави треба два кроки: працювати із молодим поколінням і припинити закручувати гайки населенню – не душити податками. До речі, саме він найбільше запитань ставив і своїм виступаючим партійцям.

Олена Чередніченко намагалась розповісти про пенсійну реформу, але більше критикувала те, що відбувається у пенсійній сфері і описувала те, що є. Анна Вараниця говорила про те, що наше майбутнє у руках молоді. Ладі Сидоренко важко дався виступ, бо до цього часу жінка розпереживалась і емоції перебороли конкретні позиції, вона просто розказала наскільки і за що турбується: про мораторій на продаж землі і сьогоднішнє об’єднання дітей, молодого покоління. 

Прекрасний оратор Вадим Трюхан, розказав чому в Україну не їдуть, так як у інші країни, щоб постійно проживати. З його слів: «Ви уявіть, що є картка… яку дають, щоб потрапити до України і проживати постійно… бо у нас усе так добре. Уявили? А я ні… У нас задача: створити зараз якісну команду людей, яка буде приходити до влади на усіх рівнях. Ми хочемо історії успіхів. Наразі навіть у великому бізнесі йдуть дискусії про те, що робити, бо за деякими прогнозами залишилось кілька місяців до неповоротних змін. «У нас транспарентна партія, направлена на роботу і не тільки від виборів до виборів». 

Олексій Гончарук, який три місяці працював при Міністерстві екології, говорив, що ніхто не знає, як пройдуть вибори восени і пізніше, бо ніхто не дотримується правил. 

«Ніщо не може зупинити ідею, час якої прийшов, - сказав він. – «Пацани» уже не можуть керувати країною, вони продають квартири, переписують авто… Нам потрібна системна робота. Організована група людей може зробити набагато більше ніж одна. Якісні ідеї і бізнес-плани матимуть результат, навіть якщо ви програєте вибори». 
 

На запитання «Чи є у Вінницькій області керівник «Сили» і хто він?» Олексій відповідає, що партія «Сила Людей» децентралізована, побудована за горизонтальною структурою. 

«З Києвом ми узгоджуємо дії, але це не значить, що тут на місці є лідер, якому усе підпорядковується. Влада децентралізована. Лідерів дуже багато, у кожного з них свій проект, своя відповідальність. Немає вождя. Є цінності і правила, які побудовані на довірі», - пояснив він.

І хоча керівника партії у Вінницькій області немає, у тому ж листі-роздатку читаємо: Буряченко Олексій – голова правління Вінницької обласної юридичної асоціації, очолює Вінницьку обласну організацію політичної партії «Сила Людей». 

«Сьогодні ви бачили чудових лідерів, вони виступали перед вами, - говорить він. – Запрошую усіх до команди. Ми на Вінниччині запроваджуємо три проекти. Відкриваємо безкоштовну юридичну  приймальню. Створюємо у Вінниці медіа-платформу для того, щоб спілкуватись із цікавими вінничанами. Мені абсолютно байдуже проголосують вінничани за нас чи ні, створюється платформа, яка буде альтернативою абсолютно до всього, що є. Лідерів думок мають почути. І третій проект: створення цивільно-політичної школи. Немає такої установи, до якої б прийшла людина і запитала: мене цікавить політика, розкажіть, що це таке. Скоро ми представимо кандидатів у депутати на усіх рівнях». 

Прекрасна манера подачі себе, жіночий шарм, уміння володіти аудиторією і чітка ясна подачі своїх думок належить – якості бізнес-тренеру, чи то продавця послуг фінансових пірамід належать Ользі Амрай. До Вінниці вона знову повернулась рік тому. До цього вісім років жила у Великобританії. Чоловік – британець, син - Принц. Активізувалась, коли потоваришувала із громадськими діячами Вінниччини, зокрема, Світланою Ходаковою. Ольга сама зізналась, що потоваришувала і з окремими особами Вінницької міської ради. Цього року вона відкрила «Центр сім’ї», що діє при Асоціації «Громадський ресурс», віце-президентом яким є Ольга, та центр фінансової культури «Амрай».

«У нас (в Україні – Авт.) дуже талановиті і креативні люди, які виживають за будь-яких обставин. Давайте щось робити, щоб жити краще, - говорила Ольга. – Будемо дивитись правді в очі. Коли я спілкувалась із європейцем стосовно того, чи Україну приймуть до Євросоюзу, то він відверто зізнався, що там 45 мільйонів голодних українців не чекає при тому, що на кордоні стоїть агресор». 

Чому ми звертаємо трохи більше на неї уваги? Просто містом уже почали ширитись і чутки і карикатурні пости у соціальних мережах про те, що вона буде претендувати на крісло мера Вінниці. Відкрито не зізнається, але у відеосюжетах для окремих каналів каже, що знає, як притягнути гроші інвесторів у Вінницю і запевняє, що знайома із дуже багатими людьми і якщо, за її словами буде гарна команда, то готова стати лідером. У будь-якому випадку піар, поганий чи хороший, завжди залишається піаром. А бізнес, як вона раніше зізналась, краще починати у часи нестабільності, щоб бути першим, коли стабільність настане і усі інші почнуть його відкривати. 

Виникає запитання: для кого ж таки вони представляли і готували спічі, якщо виступали фактично самі для себе?  Бо коли, як мінімум ви презентуєте нову, візьмемо для прикладу компанію, то намагаєтесь зробити усе, щоб запрошених було багато і усі про неї знали, навіть більше - розказали іншим.

На зібранні партію представили:
1.    Стрільченко Євген – адвокат, кандидат юридичних наук, член партії «Сила людей»
2.    Амрай Ольга – бізнес-тренер, очільниця Центру Фінансової Культури, член партії «Сила Людей»
3.    Чередніченко Олена – представник пенсійної реформи, Директор Дитячого Центру Фінансової Грамотності «Child Center», член партії «Сила Людей»
4.    Вараниця Анна – керівник Території Театральної Творчості, член партії «Сила людей»
5.    Лада Сидоренко – підприємець, громадська активістка
6.    Гончарук Олексій – адвокат, очолив виборчий список «Сили Людей» на парламентських виборах 2014
7.    Трюхан Вадим – дипломат, відомий правник-міжнародник, голова партії «Сили Людей»
8.    Буряченко Олексій – голова правління Вінницької обласної юридичної асоціації, очолює Вінницьку обласну організацію політичної партії «Сила Людей»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...