У «Сили Людей» вождя немає, але кандидати у мери Вінниці намічаються

У Вінниці «продискутувала» нова політична партія «Сила Людей», яка, до слова, свій перший свій Всеукраїнський з’їзд провела 20 червня. Це при тому, що взагалі створена у 2013 році.

На дискусійному семінарі «Як громадяни можуть вплинути на розбудову держави» виступаючих (8 осіб) разом із однодумцями спочатку було майже стільки скільки представників преси і запрошених. Частина присутніх ЗМІ через 15 хвилин виступів саморозпустилась, не досиділи до фінішу: хтось не знайшов політичного лідера, хтось не захотів писати «про водичку», а хтось втомився після робочого тижня, бо семінар проводили увечері в п’ятницю. Певною мірою частина з них мала рацію, бо щоб дискутувати треба показувати конкретні шляхи вирішення, а не описувати те, що відбувалося чи відбувається зараз у країні. 

Перший виступаючий Євген Стрільченко говорив переважно про загальні речі, трохи схоже на політиків з екранів ТV, він сам зізнався, що ніч не спав… думав про виступ і завершував святкування свого дня народження. За його словами, щоб зміцнити позицію держави треба два кроки: працювати із молодим поколінням і припинити закручувати гайки населенню – не душити податками. До речі, саме він найбільше запитань ставив і своїм виступаючим партійцям.

Олена Чередніченко намагалась розповісти про пенсійну реформу, але більше критикувала те, що відбувається у пенсійній сфері і описувала те, що є. Анна Вараниця говорила про те, що наше майбутнє у руках молоді. Ладі Сидоренко важко дався виступ, бо до цього часу жінка розпереживалась і емоції перебороли конкретні позиції, вона просто розказала наскільки і за що турбується: про мораторій на продаж землі і сьогоднішнє об’єднання дітей, молодого покоління. 

Прекрасний оратор Вадим Трюхан, розказав чому в Україну не їдуть, так як у інші країни, щоб постійно проживати. З його слів: «Ви уявіть, що є картка… яку дають, щоб потрапити до України і проживати постійно… бо у нас усе так добре. Уявили? А я ні… У нас задача: створити зараз якісну команду людей, яка буде приходити до влади на усіх рівнях. Ми хочемо історії успіхів. Наразі навіть у великому бізнесі йдуть дискусії про те, що робити, бо за деякими прогнозами залишилось кілька місяців до неповоротних змін. «У нас транспарентна партія, направлена на роботу і не тільки від виборів до виборів». 

Олексій Гончарук, який три місяці працював при Міністерстві екології, говорив, що ніхто не знає, як пройдуть вибори восени і пізніше, бо ніхто не дотримується правил. 

«Ніщо не може зупинити ідею, час якої прийшов, - сказав він. – «Пацани» уже не можуть керувати країною, вони продають квартири, переписують авто… Нам потрібна системна робота. Організована група людей може зробити набагато більше ніж одна. Якісні ідеї і бізнес-плани матимуть результат, навіть якщо ви програєте вибори». 
 

На запитання «Чи є у Вінницькій області керівник «Сили» і хто він?» Олексій відповідає, що партія «Сила Людей» децентралізована, побудована за горизонтальною структурою. 

«З Києвом ми узгоджуємо дії, але це не значить, що тут на місці є лідер, якому усе підпорядковується. Влада децентралізована. Лідерів дуже багато, у кожного з них свій проект, своя відповідальність. Немає вождя. Є цінності і правила, які побудовані на довірі», - пояснив він.

І хоча керівника партії у Вінницькій області немає, у тому ж листі-роздатку читаємо: Буряченко Олексій – голова правління Вінницької обласної юридичної асоціації, очолює Вінницьку обласну організацію політичної партії «Сила Людей». 

«Сьогодні ви бачили чудових лідерів, вони виступали перед вами, - говорить він. – Запрошую усіх до команди. Ми на Вінниччині запроваджуємо три проекти. Відкриваємо безкоштовну юридичну  приймальню. Створюємо у Вінниці медіа-платформу для того, щоб спілкуватись із цікавими вінничанами. Мені абсолютно байдуже проголосують вінничани за нас чи ні, створюється платформа, яка буде альтернативою абсолютно до всього, що є. Лідерів думок мають почути. І третій проект: створення цивільно-політичної школи. Немає такої установи, до якої б прийшла людина і запитала: мене цікавить політика, розкажіть, що це таке. Скоро ми представимо кандидатів у депутати на усіх рівнях». 

Прекрасна манера подачі себе, жіночий шарм, уміння володіти аудиторією і чітка ясна подачі своїх думок належить – якості бізнес-тренеру, чи то продавця послуг фінансових пірамід належать Ользі Амрай. До Вінниці вона знову повернулась рік тому. До цього вісім років жила у Великобританії. Чоловік – британець, син - Принц. Активізувалась, коли потоваришувала із громадськими діячами Вінниччини, зокрема, Світланою Ходаковою. Ольга сама зізналась, що потоваришувала і з окремими особами Вінницької міської ради. Цього року вона відкрила «Центр сім’ї», що діє при Асоціації «Громадський ресурс», віце-президентом яким є Ольга, та центр фінансової культури «Амрай».

«У нас (в Україні – Авт.) дуже талановиті і креативні люди, які виживають за будь-яких обставин. Давайте щось робити, щоб жити краще, - говорила Ольга. – Будемо дивитись правді в очі. Коли я спілкувалась із європейцем стосовно того, чи Україну приймуть до Євросоюзу, то він відверто зізнався, що там 45 мільйонів голодних українців не чекає при тому, що на кордоні стоїть агресор». 

Чому ми звертаємо трохи більше на неї уваги? Просто містом уже почали ширитись і чутки і карикатурні пости у соціальних мережах про те, що вона буде претендувати на крісло мера Вінниці. Відкрито не зізнається, але у відеосюжетах для окремих каналів каже, що знає, як притягнути гроші інвесторів у Вінницю і запевняє, що знайома із дуже багатими людьми і якщо, за її словами буде гарна команда, то готова стати лідером. У будь-якому випадку піар, поганий чи хороший, завжди залишається піаром. А бізнес, як вона раніше зізналась, краще починати у часи нестабільності, щоб бути першим, коли стабільність настане і усі інші почнуть його відкривати. 

Виникає запитання: для кого ж таки вони представляли і готували спічі, якщо виступали фактично самі для себе?  Бо коли, як мінімум ви презентуєте нову, візьмемо для прикладу компанію, то намагаєтесь зробити усе, щоб запрошених було багато і усі про неї знали, навіть більше - розказали іншим.

На зібранні партію представили:
1.    Стрільченко Євген – адвокат, кандидат юридичних наук, член партії «Сила людей»
2.    Амрай Ольга – бізнес-тренер, очільниця Центру Фінансової Культури, член партії «Сила Людей»
3.    Чередніченко Олена – представник пенсійної реформи, Директор Дитячого Центру Фінансової Грамотності «Child Center», член партії «Сила Людей»
4.    Вараниця Анна – керівник Території Театральної Творчості, член партії «Сила людей»
5.    Лада Сидоренко – підприємець, громадська активістка
6.    Гончарук Олексій – адвокат, очолив виборчий список «Сили Людей» на парламентських виборах 2014
7.    Трюхан Вадим – дипломат, відомий правник-міжнародник, голова партії «Сили Людей»
8.    Буряченко Олексій – голова правління Вінницької обласної юридичної асоціації, очолює Вінницьку обласну організацію політичної партії «Сила Людей»

presspoint
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Спорт
Винницкая спортсменка Марьяна Шевчук завоевала золото на Чемпионате мира по пара-пауэрлифтингу, что сейчас проходит в столице Казахстана Нур-Султан. О полученном золоте сообщил на своей фейсбук-странице Андрей Опекун. В частности, на сайте соревнований говорится, что винницкая спортсменка подняла штангу весом в 128 килограмм и получила первенство на мировых соревнованиях по пара-пауэрлифтингу в категории женщин с весом до 55 килограмм, оставив позади спорт...
Бизнес
На ООО «Винницкая птицефабрика» Агроиндустриальная холдинг «МХП» завершает строительство первой очереди биогазового комплекса мощностью 12 МВт. После полного ввода в эксплуатацию биогазовый комплекс ООО «Винницкая птицефабрика» будет наиболее инновационным и самым масштабным в Европе. Производство энергии комплексом соответствует высоким экологическим стандартам. Инвестиции в первую очередь комплекса составили около 25 млн евро. В будущем мощность станции...
Криминал
С конца мая в Винницкой области продолжается оперативно-профилактическая отработка «Мак». С начала операции работники полиции обнаружили 2500 незаконных посевов мака и конопли. Сейчас зарегистрировано 37 уголовных производств. Семи лицам объявили о подозрении. Начиная с 20 мая началось оперативную отработку по выявлению и изъятию незаконих посевов наркосодержащих растений. Работники полиции изъяли более 2500 таких насаждений, из них - 1145 растений мака и...
Общество
Специалисты Главного управления Держпродспоживслужбы в Винницкой области во время проверки обнаружили фальсификат молочной продукции, а именно - масла сладкосливочного.На сайте опубликовали перечень производителей, в которых зафиксировали несоответствие продукции.ГП «Староконстантиновский молочный завод» (Хмельницкая обл., г. Староконстантинов, ул. Ивана Франко, 47) - масло сладкосливочное сельское 72,6% жира ДСТУ 4399: 2005;ГП «Староконстантиновский молоч...
Происшествия
В Виннице 15 июля вероятно пьяный водитель влетел в остановку общественного транспорта и снес павильон. Об этом и соцсетях сообщают очевидцы.Происшествие произошло около 10 вечера в конце улицы Келецькая возле ТЦ «Plaza Park». Водитель Volvo на скорости сбил остановку и протянул ее с десяток метров. Чудом никого не задело, потому что на остановке людей не было, как и вокруг на тротуарах. Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2019/07/15/70248
Криминал
В Виннице правоохранители задержали начальника одного из таможенных постов и его подчиненного в связи с разоблачением коррупционной схемы по растаможиванию авто: субъекты хозяйствования должны были платить по 500 грн за каждую таможенную декларацию. Об этом сообщает пресс-служба Нацполиции. Отмечается, что начальника таможенного поста и его подчиненного полиция задержала 15 июля во время очередной передачи денег. На месте правоохранители изъяли незаконных...
Общество
13 июля на территории Старого аэропорта города Винницы состоялось авиационное шоу. Праздник неба и полетов собрал немало ценителей.В рамках авиашоу прошел чемпионат Украины по авиамодельному спорту в классе радиоуправляемых моделей «копии» и «полукопии».Подробности – в видео:
Интервью
— Гондолу я получил по наследству — ее построил лет 60 назад мой дедушка Иван, — рассказал «ФАКТАМ» предприниматель из Винницы Виталий Гуменюк, ставший известным всему городу благодаря тому, что в наряде гондольера (поло в широкую красную полоску, соломенная шляпа с красной летной) стал катать желающих по речке Южный Буг на украинской версии гондолы. — Лодка мне понадобилась, когда я привел в порядок старенький, давно брошенный на берегу кораблик и открыл...
Общество
В Виннице просят уменьшить стоимость проезда студентам и школьникам на 50%. С данной петицией в городской совет обратился винничанин Артем Остапчук. Прошу проголосовать за петицию об уменьшении стоимости проезда в общественном транспорте для студентов при наличии студенческого / ученического билета на 50% - говорится в петиции. Ее можно подписать по этой ссылке.