«Швидка» сесія облради: депутати вирішили грошима допомогти вінничанам економити газ, «відправили» Лева і змінили бюджет

14 липня на позачерговій сесії Вінницької обласної ради депутати прийняли Програму енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької області на 2015 – 2019 роки, внесли зміни до обласного бюджету, призначили керівника Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та припинили повноваження одного з депутатів – Олександра Лева.

Сьогоднішня сесія облради, під керівництвом С. Свитка пройшла рекордно швидко. Шість питань 83 депутати розглянули менше, як за годину. І по майже по всіх питаннях прийняли одноголосні рішення.

Так, Програмою енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі ОСББ) передбачено стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів. Суть механізму полягає в тому, що обласний бюджет відшкодовує позичальникам 15% відсотків річних у гривні за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження.

Відшкодування відсотків здійснюється за кредитами залученими на впровадження таких енергозберігаючих заходів:

- обладнання та матеріали для облаштування індивідуальних теплових пунктів;

- регулятори теплового потоку та додаткове обладнання і матеріали до них;

- вузли обліку води та теплової енергії, зокрема засоби обліку та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;

- вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами для місць загального користування (під’їздів, підвалів, технічних приміщень, горищ);

- матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;

- матеріали та обладнання для модернізації систем освітлення місць загального користування;

- надання послуг по монтажу енергозберігаючого обладнання.

- котли з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу);

- радіатори опалення з терморегуляторами;

- теплові насоси;

- сонячні колектори для виробництва теплової енергії та підігріву води;

На сьогоднішній сесії депутати підтримали і внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік, яким розподілили 35 млн. гривень.

«Основним напрямком виділення коштів є дофінансування бюджетних закладів на поточні видатки в зв’язку з підняттям цін на тарифи і послуги. Другий напрямок - це капітальні видатки наших обласних установ. Це капітальний ремонт обласних установ та придбання обладнання. Третій напрямок - дофінансування обласних програм, до яких внесено зміни в першому кварталі. Ми хочемо дофінансувати заходи територіальних громад, дофінансування міжнародної технічної допомоги «Деспро», фонд соціальних інвестицій. Також пропонуємо виділити кошти на відшкодування відсоткової ставки споживчого кредиту по придбанню сільськими, сімейними фермами вартості холодильного обладнання для зберігання молока», - прокоментував зміни до обласного бюджету директор департаменту фінансів ОДА М. Копачевський.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов