На Вінниччині підготували спеціальний проект для оздоровлення переселенців

14 липня громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» презентувала проект «Здове майбутнє», фінансову підтримку якого отримала від обласної влади за результатами конкурсу.

Про це інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Співорганізатором проекту виступила Громадська організація «Соціальний центр МХП» (м. Ладижин).

За словами голови ГО Єлизавети Савчук, основна мета проекту «Здорове майбутнє» - сприяти оздоровленню дітей із числа сімей вимушених переселенців на основі проведення комплексного медично-профілактичного обстеження в міській лікарні «Центр матері та дитини», а також надати батькам (або особам, що їх заміняють) фахових консультацій щодо подальшого лікування дитини.

Окрім того, у рамках проекту буде проведено психологічний тренінг у Ладижині для дітей із сімей, що постраждали від військово-політичного конфлікту на півдні та сході України й змушені були покинути свої помешкання та оселитися на території Вінницької області. Тренінг має на меті допомогти дітям пристосуватися до нових умов життя. Під час проекту батьки отримають брошури з психологічними порадами, як підтримати дітей у кризових ситуаціях.

«Враховуючи той факт, що у проекті заплановано задіяти дітей віком від 11 до 14 років, на медичному обстеженні з кожною дитиною буде присутній один з батьків. Це допоможе лікарям одразу проінформувати батьків щодо стану здоров’я їхньої дитини, а також, у випадку потреби, надати кваліфіковану рекомендацію щодо подальшого лікування», - зазначила Є. Савчук.

Наступним етапом реалізації проекту заплановано проведення психологічного тренінгу з цією ж групою дітей. Тренінг організує ГО «Соціальний центр МХП» у м. Ладижин з залученням кваліфікованих психологів, волонтерів Всеукраїнської акції «Родинне коло».

Під час проекту серед учасників, а також серед зацікавлених мешканців Вінницької області буде розповсюджено буклети для інформування широких кіл громадськості щодо вищезазначених проблем. Також для батьків та дітей буде виготовлено навчально-інформаційні матеріали для полегшення адаптації в середовищі.

По завершенню проекту буде проведено вивчення та аналіз статистичних даних динаміки захворюваності і частоти звернень до лікарів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов