Американська компанія Chevron тікає з України

Американська нафтова корпорація Chevron, яка планувала видобувати сланцевий газ у Львівській та Івано-Франківській областях, припиняє свою діяльність в Україні.

Сьогодні компанія Chevron Ukraine BV оголосила, що її рада директорів вирішила закрити українське представництво.

Про причини такого рішення не повідомляють.

Нагадаємо, що співпраця американської Chevron з України почалося ще в 2013 році. У січні було зареєстровано українське представництво Chevron Ukraine B.V, яке збиралося видобувати сланцевий газ на Олеській площі у Львівській та Івано-Франківській областях.

Прогнозні ресурси Олеської площі оцінюють в 2,98 трлн кубометрів газу. На цій ділянці можна щорічно добувати 5-10 млрд кубометрів. Chevron на першому етапі збиралася вкласти в геологорозвідку і буріння свердловин близько 350 млн доларів.

Проте пізніше з'явилася інформація про можливий вихід американської компанії з проекту. Наприкінці грудня 2014 року її підтвердив заступник голови адміністрації президента України Валерій Чалий, нещодавно призначений послом в США.

Також раніше повідомляли, що британсько-голландський нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell може відмовитися від участі в проекті з розвідки сланцевого газу на Юзівській площі в Харківській та Донецькій областях.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов