Коровій розповів, чим закінчилась «операція» з порятунку дельфінів в Хмільнику

Конфлікт між власником дельфінарію і адміністрацією санаторія, де він орендував приміщення, розгорівся 1 липня. Тоді ледь не всю Україну сколихнула звістка про те, що дельфінів, які реабілітують дітей з ДЦП і бійців АТО, викидають на вулицю. Керівник санаторію аргументував виселення закінченням строку договору на оренду та нанесеною шкодою самому басейну солоною водою.  

Несподіваного захисника ссавці знайшли в особі губернатора Валерія Коровія. Щоб урятувати дельфінів, йому довелось садити за стіл переговорів усіх учасників конфлікту. На зустрічі в Хмільнику були присутні директор санаторію Анатолій Реп'ях, власник дельфінарію Борис Когут  і міський голова Хмільника.  Як говорить сам голова облдержадміністрації, був змушений апелювати до здорового глузду і економічних розрахунків. 

«Я спитав, хто від цього виграє? Вони не будуть платити орендну плату, значить цей програє. І той програє, бо не будуть ходити діти, бо не буде отримувати доходів. Виходить, що всі програють, бо вже в соцмережах кричать «Караул!». Сідаєш - починаєш з ними говорити. "Хай забирає своїх дельфінів!", а той каже: "Не заберу!!. Я запитую: ви готові просто взяти їх і викинути, - ні. А ви готові забрати – нема куди. Невже ви не розумієте, що треба знайти спільну точку дотику!", -  розповідає Валерій Коровій.

Посередництво виявилося вдалим.  Тиждень розмірковували сторони конфлікту, але на пропозицію губернатора пристали. Очільник області повідомив про підсумковий варіант рішення.

«Ми прийняли таке компромісне рішення, що ми виділяємо з Фонду інвестицій та будівництва області 2 млн. грн. довгостроковий кредит, там до 3 відсотків річних, мерія – 2 млн. грн. виділить також через цей фонд кредит, і бізнес - 2 млн.грн.. І ми поставили собі за мету, що за 4 місяці він зробить ремонт, і в центрі Хмільника буде дельфінарій", - сказав Коровій.

Новий центр збудують на базі недобудованого басейну, який придбало підприємство Бориса Когута.

Відтак, дельфінотерапії на Вінниччині бути.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов