
19:15, 14 липня 2015 р.
Коровій розповів, чим закінчилась «операція» з порятунку дельфінів в Хмільнику
Конфлікт між власником дельфінарію і адміністрацією санаторія, де він орендував приміщення, розгорівся 1 липня. Тоді ледь не всю Україну сколихнула звістка про те, що дельфінів, які реабілітують дітей з ДЦП і бійців АТО, викидають на вулицю. Керівник санаторію аргументував виселення закінченням строку договору на оренду та нанесеною шкодою самому басейну солоною водою.
Несподіваного захисника ссавці знайшли в особі губернатора Валерія Коровія. Щоб урятувати дельфінів, йому довелось садити за стіл переговорів усіх учасників конфлікту. На зустрічі в Хмільнику були присутні директор санаторію Анатолій Реп'ях, власник дельфінарію Борис Когут і міський голова Хмільника. Як говорить сам голова облдержадміністрації, був змушений апелювати до здорового глузду і економічних розрахунків.
«Я спитав, хто від цього виграє? Вони не будуть платити орендну плату, значить цей програє. І той програє, бо не будуть ходити діти, бо не буде отримувати доходів. Виходить, що всі програють, бо вже в соцмережах кричать «Караул!». Сідаєш - починаєш з ними говорити. "Хай забирає своїх дельфінів!", а той каже: "Не заберу!!. Я запитую: ви готові просто взяти їх і викинути, - ні. А ви готові забрати – нема куди. Невже ви не розумієте, що треба знайти спільну точку дотику!", - розповідає Валерій Коровій.

Посередництво виявилося вдалим. Тиждень розмірковували сторони конфлікту, але на пропозицію губернатора пристали. Очільник області повідомив про підсумковий варіант рішення.
«Ми прийняли таке компромісне рішення, що ми виділяємо з Фонду інвестицій та будівництва області 2 млн. грн. довгостроковий кредит, там до 3 відсотків річних, мерія – 2 млн. грн. виділить також через цей фонд кредит, і бізнес - 2 млн.грн.. І ми поставили собі за мету, що за 4 місяці він зробить ремонт, і в центрі Хмільника буде дельфінарій", - сказав Коровій.
Новий центр збудують на базі недобудованого басейну, який придбало підприємство Бориса Когута.
Відтак, дельфінотерапії на Вінниччині бути.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мережа «Аврора» відкрила другий сортувальний центр — відтепер здати сировину на переробку можна ще у Вінниці
Новини компаній
15:00
11 лютого
11:30
11 лютого
14:25
9 лютого
ТОП новини
Оголошення
13:50, 10 лютого
11:54, 11 лютого
8
13:07, 10 лютого
8
Коментарі