На Вінниччині мобілізували дівчину, а хлопці тікають з пунктів збору військкоматів

З 9 липня військовозобов’язані Вінницької області направляються до навчальних центрів, полігонів, курсів перепідготовки. Але спостерігаються випадки, які були непритаманні в ході перших п’яти черг часткової мобілізації - з’явилися факти втечі з пункту збору або не прибувття без поважних причин до військового комісаріату після отримання повістки для відправки у військову частину.

Про це йдеться в повідомленні Вінницького ОВК.

Військовозобов’язаний з Барського району взагалі прибув на відправку в стані сильного алкогольного сп’яніння, поводився неадекватно, за що був затриманий нарядом міліції. Інший військовозобов’язаний з Чечельника, взагалі втік з академії Сухопутних військ.

Але більшість громадян проявляють патріотизм і готові виконати свій обов’язок. Так під час 6 черги часткової мобілізації до навчальних центрів, полігонів, курсів перепідготовки з Вінницької області відправлено 40 військовозобов’язаних, які добровільно прибули у військовий комісаріат та виявили бажання захищати Україну від агресора.

Яскравим прикладом для тих чоловіків, які всілякими способами ухиляються від призову, може послужити призов при мобілізації молодої, тендітної дівчини Ірини Стогній з села Крищинці Тульчинського району, яка добровільно виявила бажання бути мобілізованою до Збройних Сил України і на даний час проходить підготовку у одному із навчальних центрів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов