Вінницька поліція штрафує за батути у невстановлених місцях

З початку літа у Вінниці складено шість протоколів щодо встановлення батутів у непризначених для цього місцях. Атракціони перевіряються на наявність всієї необхідної документації, яка, в тому числі, засвідчує надійність спорудження, адже питання безпеки дітей є дуже важливим.

Про це інформує Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

У теплу пору року чимало батьків водять своїх дітлахів на атракціони, в тому числі й на батути. Тому власники таких атракціонів мають дбати про їхню якість, аби не наражати малюків на небезпеку. Підтвердженням відповідності батутів усім нормам є відповідні документи.

Щоб контролювати це питання у місті було офіційно визначено місця для розміщення пересувних цирків та атракціонів. Щодо батутів, то це – територія парку «Дружби народів», Центрального парку культури і відпочинку ім. М.Горького. А також – пляжі «Хімік», «Гонти», Європейська площа, Набережна «Рошен» та Центральний стадіон.

Але не всі власники дотримуються правил і встановлюють свої батути на відведених територіях.

«З початку літа працівники Муніципальної поліції склали шість протоколів щодо встановлення батутів у непередбачених для цього місцях, наприклад, атракціон по вулиці Квятека,10 (біля ЗОШ №35), вул. Червоноармійська,25, вул. Тимощука. Перед складанням адміністративних протоколів, власників батутів офіційно попереджають, про їх незаконне  розміщення. А у разі не вжиття заходів, щодо їх демонтажу складається адміністративний протокол», – каже начальник КП ВМР «Муніципальна поліція» Василь Гайовик.

Власники батутів, на яких складено протоколи, мають сплатити штраф від 340 до 1360 гривень та демонтувати самовільно встановлені атракціони.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов