Куди вінницькі депутати витратили 35 мільйонів від перевиконаного бюджету

Депутати Вінницької обласної ради розподілили 35 млн гривень, отриманих від перевиконання обласного бюджету за перше півріччя 2015 року.

За відповідне рішення сьогодні проголосували 83 з 85 депутатів (всього в облраді 132 депутати) присутніх на позачерговій сесії облради.

За словами директора департаменту фінансів Вінницької ОДА Миколи Копачевського, станом на 1 липня 2015 року обсяг перевиконання обласного бюджету становить більше 40 млн. грн. «На сьогодні ми можемо розподілити 35 млн грн., що дасть можливість забезпечити бюджетні заклади обласної комунальної власності коштами на утримання», - сказав Копачевський. Він зазначив, що основними напрямками розподілу коштів є дофінансування бюджетних закладів на поточні видатки, такі як харчування, медикаменти й господарське утримання через здороження послуг на їх утримання. «Другий напрямок – це капітальні видатки обласних установ – їх ремонт та придбання обладнання», - розповів Копачевський

Він сказав, що також за ініціативи облдержадміністрації відбудеться додатковий конкурс проектів територіальних громад через велику кількість запитів від них й на це буде виділено 2 млн грн.

Виділені кошти й на співфінансування проектів міжнародних фондів, які реалізуються на території області.

За словами Копачевського також завдяки цим коштам є можливість дофінансувати вже існуючі та діючі програми, зокрема таку як окремі положення соціально-культурного та економічного розвитку області. Завдяки внесеним змінам область до кінця 2015 року виділила 3 млн грн. на часткове відшкодування витрат на забезпечення фермерських, особистих селянських господарств та сільгоспкооперативів установками індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання та охолодження молока. Програмою можуть скористатись фермери, які мають у своєму господарстві 5 або більше корів.

Передбачено й переведення ряду комунальних закладів з природного газу на альтернативні види палива.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов