Секс-скандал у шкірвендиспансері: що кажуть сторони конфлікту?

Про “це”. У Вінницькому обласному шкірно-венерологічному диспансері знову скандал. Цього разу - сексуальний. Секретарка, якій 54 роки, заявляє, що головний лікар Максим Третьяков схиляв її до “сексуальних стосунків у неприродній спосіб”. Очільник диспансеру каже, скандал організував колишній головлікар Сергій Бельц. А той стверджує, що не має до цього жодного відношення

Звинувачення у сексуальному домаганні - річ серйозна. За це винуватцеві “світить”, як мінімум, зіпсована репутація. Дивно, враховуючи таку серйозність справи, що заявниця не спромоглася правильно написати своє прізвище. Чомусь у “шапці” заяви вказується прізвище Лисанової, а вже в підписі - Лисової. То кого “домагався” Максим Третьяков?

Третьякова не відсторонили

Те, що сталося у Вінницькому шкірвенерологічному диспансері минулої середи, 8 липня, у місцевих ЗМІ одразу ж назвали секс-скандалом та “інтимною середою по-вінницьки”. А головного лікаря Максима Третьякова, мовляв, спіткала доля Франсуа Олланда та Білла Клінтона.

Члени постійної комісії облради з комунальної власності, які й оприлюднили заяву секретаря-друкарки шкірвендиспансеру Тетяни Лисанової, вирішили не заслуховувати фігурантів делікатної справи, а доручити це працівникам правоохоронних органів.

До того ж, постало питання про відсторонення Максима Третьякова від виконання службових обов’язків на час розслідування. Проте депутати так і не визначилися, хто і як буде відсторонювати пана Третьякова. Чи це має робити голова облради Сергій Свитко, чи проголосувати за таке рішення на сесії? Рішення знайшли десь “посередині” і … взагалі не відсторонии головного лікаря. Тому станом на 14 липня цього року Максим Третьяков продовжував виконувати свої службові обов’язки.

Журналісту RIA пан Третьяков розповів, що за тиждень, який минув з дня скандалу, до нього ніхто не звертався з такими “пропозиціями” чи наказами. Між тим, на засіданні Президії обласної ради у вівторок, 14 липня, депутати прийняли рішення про винесення на розгляд чергової сесії питання про призначення головного лікаря Вінницького шкірвендиспансеру. Про це журналісту RIA повідомили у прес-службі обласної ради. Тому вже найближчим часом можна очікувати на продовження майже півторарічної історії зі звільненням Сергія Бельца і незаконним, за його словами, призначенням Максима Третьякова. А поки що - про секс-скандал.

“Схиляв до сексуальних стосунків у неприродній спосіб”

Звинувачення у сексуальному домаганні для Вінниці - безпрецендентний випадок і великий скандал. Тим паче, у закладі, який в народі називають “трипдачею” і який, з легкої подачі голови облради Сергія Свитка ще в травні минулого року став лідером у рейтингу медичних закладів, колишні очільники яких судяться із обласною радою через незаконні звільнення.

Не встиг шкірвендиспансер оговтатися від скандалу із вінницькою самообороною, яка третього липня цього року ніби-то на прохання колективу прийшла “виносити Третьякова”, як вже за п’ять днів стало відомо про нові пригоди у закладі. Цього разу - інтимні.

54-річна секретар-друкарка Тетяна Лисанова, яка працювала ще з колишнім головним лікарем Сергієм Бельцем, звернулася до депутатів обласної ради - членів комісії з комунальної власності - із заявою про те, що вона стала жертвою поділу посад у шкірвендиспансері. У заяві йдеться про наступне: “06.07. 2015 Третьяков Максим Сергійович звернувся до мене з вимогою вступити з ним у сексуальний контакт у неприродній спосіб, на що я, звісно, відмовила”.

Пані Лисанова також пише, що після цього головний лікар разом зі своєю дружиною, лікарем-лаборантом Світланою Третьяковою вимагали від неї звільнитися за власним бажанням. Проте і на цю пропозицію зявниця теж не погодилася.

Заява вже в міліції

В результаті морального тиску, пише пані Лисанова, їй стало зле і вона взяла лікарняну відпустку. Заявниця просить допомоги у Директора обласного департаменту охорони здоров’я Тетяни Бабій, голови обласної ради Сергія Свитка та начальника вінницької обласної міліції Ігора Моринця. Як повідомили журналісту RIA у прес-службі обласної міліції, пані Лисанова не зверталася особисто до правоохоронних органів:

- Цю заяву 14 липня до нас направиви голова облради Сергій Свитко, - каже обласний прес-офіцер Ганна Олійник. - Наразі її вивчає слідчий, аби встановити, чи є ознаки правопорушення.  

RIA не має наміру “порпатися у брудній білизні” такої делікатної справи, але подає точки зору на інцидент головного лікаря шкірвендиспансеру Максима Третьякова та колишнього очільника закладу Сергія Бельца. Адже пан Третьяков звинувачення у сексуальному домаганні на його адресу називає  “підставою” і звинувачує в цьому Сергія Бельца. Мовляв, той ніяк не може заспокоїтися через те, що Третьяков тепер - головний лікар. Сергій Бельц, в свою чергу, обурюється через такі звинувачення і навіть готує судовий позов на пана Третьякова “за зведення наклепів”. Пан Бельц каже, аморальна поведінка властива Третьякову, та й рано ще йому називати себе головним лікарем.

Експерти RIA прогнозували скандали

Як би там не було, в усьому мають розібратися правоохоронні органи. Проте Вінниччина могла б і не “прославитися” гучними медичними скандалами, якби рік тому звільнення 32 головних лікарів відбулося із дотриманням усіх процедур та у відповідності до чинного законодавста. Ще влітку минулого року експерти RIA прогнозували, що головні лікарі не залишуть цього просто так і будуть відстоювати свої права у судах. Що, власне, і сталося не тільки з шкірвендиспансером, а й з дитячою обласною лікарнею, обласним онкодиспансером, центром медико-соціальної експертизи, психоневрологічною лікарнею та обласним бюро судової експертизи. Коли і хто, нарешті, припинить медичні війни у Вінниці і розставить всі крапки над “і”? І, головне, зробить це у законний спосіб, який ні в однієї зі сторін не викликатиме сумнівів і не вил’ється, врешті-решт, у сексуальні чи інші скандали?

Максим Третьяков, головний лікар Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру:

“Це справа рук Бельца - так він мені мститься”

- Про те, що я домагався “сексуальних стосунків у неприродній спосіб” від Тетяни Лисанової, дізнався від вінницьких журналістів. Це підстава. Питання в тому, кому й навіщо це робити? Відповідь я знаю.

От подумайте. В мене красуня-дружина, двоє діток, сім’я, нарешті закрито всі спірні питання з моїм призначенням головним лікарем (я вже три місяця офіційно новий керівник)... І тут мнені захотілося раптом змусити до сексуальних стосунків у неприродній спосіб секретарку! Яка працювала з Сергієм Бельцем, була відданна йому душею, а мене ненавиділа і взагалі не сприймала як головного лікаря. І якій, до того ж, 54 роки. А мені - 39. Всі, хто бачив мою дружину і знає мене, просто посміються із цього.

Думаю, все організував Сергій Бельц. Чи пані Лисанова отримала за це, окрім моральної насолоди, ще й грошову винагороду - не знаю. Цілком можливо. А Сергію Бельцу, певно, дуже вже допекло те, що мене, нарешті, призначили головним лікарем і в нього немає більше жодних шансів. Тому й вирішив скомпрометувати мене сексуальним скандалом, хоча й примітивним. Впевнений, правоохоронці в усьому розберуться.

Щодо пані Лисанової, яку я ніби-то “зажадав”. Це ще та жінка… Емоційна, неврівноважена, нестримана і груба. Вона не раз скандалила з колегами, а 4 березня 2013 року навіть отримала догану від тодішнього головного лікаря Сергія Бельца за неповагу до співробітників диспансеру та застосування нецензурної лексики у спілкуванні з ними. Тоді з неї зняли і надбавку до заробітної плати за складність та напруженість в роботі. В понеділок, 6 липня, коли я її ніби-то домагався, я попросив пані Лисанову допомогти колезі у наборі текстів. Вона відповіла “Не хочу і не буду!”. А перед цим перед свідками послала мою дружину на … Через два дні я дізнався, що “схиляв її до сексуальних стосунків у неприродній спосіб”. Так-так, це зовсім “не схоже” на помсту!


Сергій Бельц, колишній головний лікар Вінницького обласного шкірвендиспансеру:

“Третьяков з його моральними якостями міг таке зробити”

- По-перше, я обурений звинуваченнями Максима Третьякова в тому, що це я організував секс-скандал. І навіть готую судовий позов на нього про зведення наклепів.

По-друге, знаю чудово і Тетяну Лисанову, і самого пана Третьякова. Вона - жінка порядна, відповідальний працівник і просто гарна людина. А от Третьяков має такі моральні якості, що я вірю - він міг її домагатися. Ви поспілкуйтеся з нашими працівниками, вони багато цікавого розкажуть… Не вірю, що Тетяна Іванівна обманює - яка жінка на таке піде? Зі слів колег знаю, що все почалося з того, що дружина Третьякова образила Тетяну Лисанову. Не повторюватиму, що вона їй сказала, бо це нецензурно. А образила за те, що Лисанова вийшла з колективом до самооборони, аби підтримати мою кандидатуру. Розповідають, що Третьяков тоді був сам не свій - дуже нервував, лаявся і ображав колег.  

Максим Сергійович, до того ж, запевняє всіх, що він головний лікар і всі питання закриті. Але ще нічого не закінчилося. Його призначення так і не було затверджене на сесії, як того вимагає закон. Тому не варто казати “гоп”, поки не проголосували депутати на сесії. Дивує ще й те, що у розпал такого гучного скандалу, інтимно, так би мовити, забарвленого, пана Третьякова так і не відсторонили від виконання службових обов’язків на час розслідування.

Ви подивіться, скільки скандалів “пережив” шкірвендиспансер за останній рік! Люди вже не витримують цього, не можуть нормально працювати. А все тому, що моє звільнення, як і призначення Третьякова, було незаконним. Досить і того, що він не має ані відповідної кваліфікації, ані п’ятирічного досвіду організаційної роботи для того, щоб очолювати лікувальний заклад обласного рівня

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
183 просмотра в августе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
По обеда 17 августа возле села Болган Песчанского района произошло дорожно-транспортное происшествие с жертвами.По информации ГУ ГСЧС в Винницкой области, водитель автомобиля «Volkswagen Passat» допустил столкновение с автомобилем ВАЗ 2106. От лобового столкновения смяло передок «Жигулей», а иномарка опрокинулась в кювет. На месте происшествия погиб пассажир ВАЗа - 38-летний мужчина, водители травмированы.
Общество
Сегодня, 17 августа, в Бершади перед началом сессии райсовета состоялась акция протеста. На митинг вышли жители села Кидрасовка, чтобы выразить свое возмущение по реорганизации «их» школы. Учебное заведение, где учится всего 30 детей, планируют перевести с I-II степени в школу I степени. Таким образом, в связи с низкой наполняемостью классов, оставить в селе только начальное звено.Данный вопрос должны сегодня рассматривать депутаты райсовета. Это уже втора...
Происшествия
17 августа в 11:00 в Службу спасения «101» поступило сообщение о том, что на автодороге вблизи с. Лукашевка Литинского района произошло ДТП.Прибыв на место происшествия спасатели Государственной пожарной спасательной части №7 установили, что водитель автомобиля ЗИЛ-130 не справился с управлением транспортного средства и допустил опрокидывание авто на бок. Прибывшие на вызов спасатели провели работы по обеспечению пожарной безопасности на месте происшествия...
Происшествия
Винницким отделом полиции ГУНП в Винницкой области разыскивается несовершеннолетний Богдан Уздемир, житель Винницы, который 20 июня 2018 ушел из дома вместе со своим 34-летним отцом Евгением и по настоящее время их местонахождение неизвестно.Приметы ребенка: рост около 150 см., среднего телосложения, карие глаза, русые волосы. Если кому известна информация, которая поможет установить местонахождение разыскиваемых, просьба сообщить в полицию по телефонам: (...
Общество
В июне началось строительство нового корпуса Винницкого регионального клинического лечебно-диагностического центра сердечно-сосудистой патологии по Хмельницкому шоссе. Этот проект реализуется совместно с Всемирным банком при поддержке государства и облгосадминистрации. Завершить строительство планируют в 2020 году, об этом сообщает мэр Винницы на своей странице в Фейсбук."Хорошо понимаем, насколько нужен такой центр, когда сердечно-сосудистые болезни - сам...
Бизнес
Новый винницкий завод «Green Cool» харьковской UBC Group, который официально начнет работу 7 сентября, уже сделал первую поставку продукции на экспорт. Об этом сообщил президент компании Игорь Гуменный на своей странице в Facebook.Первая продукция была экспортирована в соседнюю Молдову. Бизнесмен посетил вновь завод и показал мощности мэру Винницы Сергею Моргунову и директору департамента экономики и инвестиций городского совета Виталию Погосяну.Завод расп...
Общество
Напомним, после массовых отравлений шаурмой в Киеве, в разных областях Украины инициировали проверки точек уличной еды, в том числе, с шаурмой. Не обошла проверок и Винница, где в начале августа анонсировали проверки, и уже провели масштабную проверку в двенадцати киосках.Проверки четырех киосков на рынке "Урожай" и двух на автовокзале "Западный" показали шокирующие результаты: хранение продуктов без холодильника, когда температура в киоске подходит 30-гра...
Общество
В Виннице, на стене дома на улице Соборной, создают еще один мурал. Художник Александр Никитюк, менеджер современного искусства, руководитель общественной организации «Лаборатория актуального творчества» является идейным вдохновителем проекта. Он сам и рисует, стоя в люльке на высоте пяти метров. Кто изображен на этом Мурале и творческие планы на будущее - в интервью, без отрыва от работы. Подробности - в видео сайта ВинницаОК:
Новости компаний
В Приазовье российская агрессия ворвалась в августе 2014 года. До этого времени юг Донецкой области лишь наблюдал со стороны за событиями в Славянске, Донецке, Иловайске… В первые месяцы российской агрессии на фронтах этой необъявленной войны царил настоящий хаос. Да, собственно, и линии фронта никакой тогда не было. Локальные укрепления, блокпосты, не связанные друг с другом. Разрозненные, малочисленные добровольческие подразделения, немотивированная и де...