До чого ж потрібно готуватись вінницьким водіям?

Вінницьким водіям слід ознайомитись із нововведеннями, які на них чекають згідно змін до Закону «Про дорожній рух».

Вчора,14 липня, Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху". Закон підтримали 267 народних обранців.

До чого ж потрібно готуватись вінницьким водіям?

Законом знову запроваджено автоматичну фіксацію порушень правил дорожнього руху за допомогою фото та відеозйомки. Отримуватимуть «листи щастя» за порушення ПДР в автоматичному режимі тепер не водії, які порушили правила, а власники автомобілів.

 Законом збільшено час адміністративного затримання особи з 3-х до 24-х годин, якщо особа скоїла правопорушення, за яке передбачається адміністративний арешт.

Також введено систему "штрафних балів". Кожному громадянину, який має право керування транспортним засобом, щорічно, з початку і до кінця року нараховується 150 балів. У разі фіксації правопорушення, від загальної кількості  вираховується кількість штрафних балів. Коли ж бали закінчаться, доведеться сплачувати штраф.

Законом також встановлено, що уповноважені працівники підрозділів Національної поліції можуть стягувати штраф на місці вчинення правопорушення незалежно від розміру, але виключно за допомогою безготівкових платіжних пристроїв. А от відібрати водійські права тепер правоохоронці зможуть лише за рішенням суду.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов