У бюджетних закладах Вінниці розмістять плакати з інформацією про енергоспоживання

Незабаром в усіх закладах, які фінансуються з міського бюджету Вінниці, з’являться плакати з інформацією про рівень їхньої енергоспоживання. На них також буде розміщено рейтинг приміщень за енергоефективністю і поради, як можна скоротити витрати ресурсів.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

В цьому році у Вінниці вперше було проведено аналіз споживання енергоресурсів бюджетними установами, який став ще одним кроком до підвищення якості енергоменеджменту. Він допоміг побачити вразливі місця приміщень і планувати відповідні заходи.

На основі цього аналізу було сформовано паспорт енергоефективності кожної бюджетної установи. А нещодавно для кожного закладу було розроблено плакати, які наочно демонструють інформацію про питоме енергоспоживання та клас енергоефективності, розраховані відповідно до українських будівельних норм. Вони також містять міський рейтинг бюджетних установ за енергоспоживанням, аби заохотити працівників та відвідувачів до заощадження енергоресурсів, і кілька простих порад, що допоможуть досягнути економії.

На цих плакатах видно, що переважна більшість закладів мають достатньо низький рівень енергоефективності приміщень. Причиною цього є те, що вони будувались у радянські часи, коли на економію енергоресурсів зверталося мало уваги. Тому сьогодні керівництво закладів має завдання щороку покращувати енергоефективність приміщень, плануючи відповідні роботи і заходи.

«Протягом літа ми маємо наміри розмістити розроблені плакати в самих закладах. Ми вважаємо, що ця інформація, яка завжди буде на видному місті, постійно нагадуватиме про необхідність вдосконалення роботи з енергоефективності, - розповідає начальник відділу з енергоменеджменту департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради Вікторія Пономарьова. – В подальшому ми будемо моніторити рівень споживання енергії закладами, і ця інформація буде актуалізуватись. Відповідно, будемо бачити тенденції в окремих приміщеннях».

Плакати з інформацією про питоме енергоспоживання закладу та іншою інформацією були розроблені для міста в рамках підготовки до отримання Європейської енергетичної відзнаки. Цю роботу виконала природоохоронна громадська організація «Екоклуб», діяльність якої спрямована на впровадження ефективного використання енергії та перехід на відновлювальні джерела енергії, зменшення впливу людини на зміну клімату. Також ця організація здійснює інформаційно-просвітницькі та практичні заходи, розповсюджує неупереджену інформацію з питань охорони довкілля та енергетики.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов