Вінниччина співпрацюватиме з Європою напряму, без Києва

Вінницька область ввійшла до Асамблеї європейських регіонів. Як сказав голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов, для Вінницької області це означає можливість безпосередньо співпрацювати з окремими європейськими регіонами.

- Напрямків роботи дуже багато і у багатьох галузях. Але для нас це, перш за все, — спрощення системи співпраці. Бо, коли відбувається співпраця між державами, то на це витрачається багато часу, і законодавча база потребує підготовки, - розповідає Олексій Гаврилов.

Вінниччина, перш за все, за словами Олексія Гаврилова, зацікавлена у інвестиціях у сільське господарство та отримання грантів різноманітних напрямків, які розвивали б наш регіон.

Наразі до складу АЄР входять 270 регіонів з 34 країн, а також 16 міжнародних організації. Від України - це шість областей-регіонів: Донецька, Львівська, Кіровоградська, Херсонська, Одеська, Київська

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
32 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов