Вінницький водоканал купить земснаряд

Вінницька обласна рада вирішила збільшити статутний фонд обласного комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" на 0,95 млн гривень до 14,587 млн гривень.

Про це сказано в рішенні облради від 28 жовтня, текст якого має ВИННИЦА.info

Збільшення СФ Вінницяоблводоканалу відбуватиметься виділенням підприємству грошей з обласного бюджету для придбання земснаряду.

За словами заступника голови Вінницької облдержадміністрації Романа Аксельрода придбання земснаряду Вінницяоблводоконалом дозволить підприємства вчасно проводити роботи по розчистки русла річки Південний Буг у місці водозабору, що позначиться на підвищенні якості питної води у водопровідній мережі.

Облрада також затвердила зміни й доповнення в устав підприємства, додавши в сферу його діяльності ремонт і технічне обслуговування електричного встаткування.

Довідка

"Вінницяоблводоканал" займається забезпеченням водою населення Вінниці й області, відводом і перекачуванням стічних вод.

У складі "Вінницяоблводоканалу" існує також 11 відділених структурних підрозділів, на обслуговуванні яких перебуває понад 1,2 тис. км мереж системи водопостачання й каналізації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
42 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов