У Вінниці з'явилась пластикова розмітка на дорогах

В цьому році у Вінниці нанесено пластикову розмітку на шести пішохідних переходах та п’яти перехрестях. Перевага цього виду розмітки у тому, що він зберігається у кілька разів довше порівняно зі звичайним.

З 2008 року на вінницьких дорогах почали наносити пластикову розмітку. Тоді вона з’явилася на вулицях Київська, Пирогова, Хмельницьке шосе, Немирівське шосе, проспект Коцюбинського тощо. Цей вид розмітки зарекомендував себе добре і тому було  вирішено використовувати його й надалі.

«Великою перевагою пластикової розмітки є те, що вона зберігається досить довго навіть на активних міських магістралях. Звичайну фарбу доводиться поновлювати щороку, а буває й кілька разів на рік, а пластикова може зберігатися три роки і довше», – каже начальник КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Іван Юрченко.

У цьому році нанесено пластикову розмітку на шести пішохідних переходах. А саме, на перехресті вулиць Козицького – Пушкіна, Соборна – Артинова, два переходи біля перехрестя вулиць Артинова та Грушевського. Пішохідна розмітка червоно-білого кольору, яку наносять на місця з підвищеною небезпекою, з’явилася на вулиці 30-річчя Перемоги, поблизу податкової інспекції та по проспекту Юності біля магазину АТБ.

Також холодним пластиком наносять деякі елементи розмітки перехресть (острівці безпеки, вказівники напрямку руху, стрілки тощо). Так, цьогоріч вони зв’язалися на п’яти перехрестях. А саме,  Хмельницького шосе та Першотравневої, Чорновола – Богуна, Островського – Привокзальної, Барського шосе – Келецької та Пирогова –Келецької.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов