Визначено шість пріоритетів, за якими Вінниччина житиме до 2020 року (список)

Експерти напрацювали проект стратегічних цілей Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

Пропозиції були розглянуті 14-15 липня робочою групою з приведення Стратегії Вінниччини у відповідність із Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року.

Як повідомляє прес-служба ОДА, участь у засіданні взяв експерт проекту ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" Василь Кашевський. Він ознайомив присутніх з особливостями роботи Державного фонду регіонального розвитку, критеріями відбору проектних ідей та звернув увагу на фінансування проектів, які мають розвитковий ефект, підтримують добровільно об`єднані територіальні громади та направлені на співробітництво територіальних громад. 

У результаті група напрацювала проектні ідеї щодо 6-ти стратегічних цілей Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року:

Стратегічна ціль 1: Забезпечення безпеки життєдіяльності населення області; 

Стратегічна ціль 2: Зростання конкурентоспроможності економіки області;

Стратегічна ціль 3: Залучення інвестицій та розвиток міжнародних відносин;

Стратегічна ціль 4: Екологічна безпека навколишнього середовища;

Стратегічна ціль 5: Розвиток соціальної та туристичної сфери області;

Стратегічна ціль 6: Розвиток місцевого самоврядування. Децентралізація влади та міжбюджетних відносин.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов