Хто з вінницьких чиновників найпопулярніший у «Фейсбук»

«Фейсбук» (ФБ) захопив вже кілька мільйонів найактивніших українців — представників середнього класу, політиків і навіть перших осіб держави. Вінницькі посадовці – не виключення.

Редакція ВИННИЦА.info проаналізувала, хто з місцевих держслужбовців найпопулярніший у «Фейсбуці». Щодо керівництва мерії, то найбільше «френдів» має заступник міського голови Галина Якубович. А саме – 214. Вона активно поширює пости у своєму життєписі, як інформаційного чи політичного, так і розважального змісту.

Винница.info: Хто з вінницьких чиновників найпопулярніший у «Фейсбук»

Слідом за нею по кількості «друзів» заступники Ігор Корольчук (83) та Андрій Рева (73). На жаль, в.о. обов’язків мера Сергій Моргунов у соцмережі не зареєстрований.

Вінницька обласна державна адміністрація, вочевидь, байдужа до віртуального спілкування. Керівництво ОДА у «Фейсбук» представляє тільки її очільник Валерій Коровій. Товаришують з ним у мережі 2058 осіб. Заступників губернатора у ФБ ми не знайшли.

Цікаво, що Валерій Вікторович має чимало «френдів», але сам інформацією не ділиться. Здебільшого публікації у життєписі розміщують його ж під пищики, в тому числі журналісти.

Винница.info: Хто з вінницьких чиновників найпопулярніший у «Фейсбук»

Депутати-мажоритарники ВРУ від Вінниччини «Фейсбук» освоїли вже давно. При чому, у деяких з них, сторінка завжди активно оновлюється, а не лише активізується напередодні виборів.

За кількістю підписників та «френдів» в народних обранців можна створити міні-рейтинг, очолить який Олександр Домбровський із майже п’ятьма тисячами підписників.

Винница.info: Хто з вінницьких чиновників найпопулярніший у «Фейсбук»

На другому місті – Юрій Македон. Він постійно публікує найновішу інформацію з колуарів Ради, оперативно повідомляючи про прийняти законопроекти чи результати голосування, тому й має 2309 «френдів».

Трійку лідерів закриває Руслан Демчак із 1628 «друзями». Далі слідують Іван Мельничук (1537), Микола Кучер (443), Олексій Порошенко (383) та Петро Юрчишин (110).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов