Вінницька влада хоче, щоб селянки перестали доїти корів руками

Чиновники облдержадміністрації ратують селян Вінниччини купувати доїльне обладнання і холодильні установки, якщо ті мають у господарстві 5 і більше корів.

Кажуть стимулюватимуть таку ініціативу грішми. Для цього, зокрема, компенсуватимуть купівлю обладнання для доїння за рахунок коштів обласного бюджету.

Так, 14 липня на позачерговій сесії обласної Ради депутати внесли зміни до «Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств». Вони виділили 2 мільйони гривень на часткову компенсацію відсоткової ставки і тіла кредиту на придбання доїльного обладнання та холодильних установок для тих, хто має 5 і більше корів. 

– Суть фінансової підтримки малих фермерських господарств у тому, що область спонукає виробників молока до машинного доїння, без якого неможливо отримати молочну продукцію належної якості. А також придбання холодильних установ. При наявності цих двох умов, молоко від селянських господарств переходить від безсортового до продукту вищого ґатунку, яке й коштуватиме дорожче, – пояснив бажання чиновників звільнити доярок від ручної директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський. 

Кошти селянам влада знайшла завдяки  перевиконанню обласного бюджету у першому півріччі 2015 року на 35 мільйонів гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов