Коли вінничани зможуть загадувати бажання. Укргідрометцентр склав розклад зорепадів

 Найближчими днями почнеться друга половина літа. В цей період вінничани мають можливість поспостерігати за таким неймовірно гарним явищем, як зорепад. Перший метеоритний дощ розпочнеться вже 17 липня.

Про це йдеться у повідомленні  Гідрометцентру України на сторінці у соцмережі.

Розклад  зорепадів у 2015 році

З 17 липня по 24 серпня - найзнаменитіший метеоритний дощ Персеїди. Він помітний всюди, але переважно в Північній півкулі. Пік - 12 серпня. Зорепад можна спостерігати неозброєним оком, тому що Земля прокладає шлях через кометний хвіст, а частинки пилу і льоду, які є складовими її ядра, просуваються до Землі, при цьому загоряючись в атмосфері яскравим світлом. У 2015 році в цей день Місяць може закрити зорепад, тому буде видно лише дуже яскраві метеорити.

З 2 по 16 жовтня - починаються Драконіди. Пік - 7 жовтня. Швидкість середня. Цей метеоритний дощ помітний ввечері, як тільки настане темрява.

З 16 по 21 жовтня - яскравий жовтневий зорепад Оріоніди. Пік - 20-21 жовтня. Місяць не стане перешкодою в 2015 році для спостереження красивого зорепаду осені - яскраві спалахи і велика швидкість настає через деякий час після опівночі і до сходу 21 жовтня.

З 20 жовтня по 30 листопада - Тауриди і Леоніди. Перший (з 4 листопада по 5 листопада) - Південний Таурід, другий (з 11 листопада по 12 листопада) - Північний Таурід. Вони довгі, але не інтенсивні. Знаходяться в сузір'ї Тельця. А з 17 по 18 листопада пік Леонідів яскраві спалахи невисокої інтенсивності. Хоча раз на 33 роки вони виглядають як метеоритний дощ. У 2015 році вони будуть слабкі.

З 2 грудня і по 15 грудня - метеоритний повільний і яскравий потік Гемініди. Джерело розташоване недалеко від сузір'я Близнюків. Пік - 13-14 грудня. Дуже гарний зорепад можна побачити саме в Північній півкулі.

21-22 грудня - метеоритний дощ Оріоніди. Джерело - Галлея. Добре помітний зоряний дощ в Північній півкулі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов