Як ладижинці оцінюють роботу міської швидкої допомоги

Деякі ладижинці переконані в тому, що медики мають виїжджати за викликом якнайшвидше, без усіляких з’ясувань обставин. Інші ж впевнені у зворотному.

 Крім того, стало відомо, що у міському відділенні немає радіозв’язку з автомобілями швидкої, натомість лікарі користуються мобілками. Чи впливає відсутність радіозв’язку на роботу медиків? Журналісти вирішили вийти на вулиці міста та поцікавитися думкою пересічних містян.

Наталя:
   - Ми декілька разів викликали швидку, правда, було таке, що потрапляли на гайсинських медиків, а вони вже передавали виклик нашим.
   Автівка приїздила хвилин за п’ятнадцять. Враження від спілкування з медперсоналом позитивне.

Ірина:
   - Я хворію, і мій чоловік теж. Він вже три роки не ходить і не говорить. Тому звертатися на швидку доводиться часто. Претензій до їхньої роботи у мене немає. Відповідали на мій дзвінок оперативно, приїжджали швидко,  ставилися добре і коли приїздили до нас додому, і коли я сама була у відділенні швидкої допомоги.

 Галина:
   - Із роботою швидкої довелося стикнутися декілька років тому. Вся наша родина занедужала. Черговий швидкої відповів на наш дзвінок оперативно, але швидку довелося викликати тричі, бо фельдшер ніяк не міг визначити, що з нами таке, і під час останнього приїзду почав висувати претензії, мовляв, ви що, знущаєтеся над нами - стільки разів поспіль викликати?
   Мені дуже не сподобалося таке негативне ставлення. З його слів виходило, що ми не захворіли, а розважаємося, викликаючи швидку. 
  Згодом ми самі з’ясували, що отруїлися, і почали лікуватися самостійно.
 

Олексій:
   - Пару років тому я зламав ребро, і мені довелося викликати швидку з мобільного. Довго не міг додзвонитися, потрапляв на районне відділення.   Довелося моєму братові бігти у лікарню та просити приїхати. На щастя, приїхали медики швидко, і все закінчилося добре.Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов