Німці показували у Вінниці нові технології

«Інвестиційно-інноваційна компанія» У Вінниці та громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» запросила на ділову зустріч з вінницькими бізнесменами групу коллег з Німеччини.

Бізнесмени з Німеччини на чолі з керівником групи Максиміліаном фон Крофф Швізінгом показали, як можна виробляти у нас високотехнологічні матеріали.

- Ми хочемо представити вам технологію по будівництву. Ця технологія цікава тим, що її п’ять років вже намагаються повторити китайці, і не можуть цього зробити, - розповів фон Крофф.

Це технологія для будівництва на основі композитних матеріалів.

- Технологія Rex Wall, перекладається, як «королівська стіна» винайдена у Німеччині на початку двадцять першого сторіччя. Спочатку з композитних матеріалів за цією технологією виготовляли яхти. А після урагану Катрін почали будувати житлові будинки, - говорить фон Крофф.

Будинки, що будуються за цею технологією втричі дешевші від звичайних. Один квадратний метр житла у такому будинку обходиться забудовнику приблизно у 280 доларів. Крім того, будинки із композитних матеріалів можна будувати швидко, усі елементи забезпечення водою, електроенергією та інші комунікації вмонтовуються у стіни.

Зараз бізнесмени із Німеччини шукають в Україні партнерів по налагодженню виробництва композитних блоків.

- Ми приїхали до Вінниці, щоб ознайомити ваше бізнес-середовище з нашими технологіями, і знайти нові ділові контакти, - сказав Максиміліан фон Крофф.

- Сьогоднішня презентація «Вінницької Інноваційно - Інвестиційної Компанії» це комунікація бізнесу, науковців та влади, для переходу до конкретної роботи, по модернізації реального сектору економіки та розвитку інноваційних технологій. Не менш важливим є комплексний підхід, до залучення інвестицій у Вінницьку область. Незабаром ми представимо громадськості цілу низку заходів та проектів, це і конкурс на інноваційний винахід більш, як в восьми категоріях, міжнародні семінари та бізнес – форуми, - говорить радник голови «Вінницької інноваційно-інвестиційної компанії» Микола Філонов.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов