Знайти вільний паркінг у Вінниці уже можна за допомогою мобільного

Мобільні додатки, що моніторять паркінги, з’явилися у Вінниці та інших великих містах України. Вітчизняні розробники пропонують спеціальні програми для смартфонів, які можна оперативно скачати так встановити на свій мобільний прилад.

Знайти вільний паркінг у Києві та Вінниці уже можна за допомогою мобільного

Ціна палива «пересадила» багатьох на громадський транспорт. Але одвічна проблема паркування від цього нікуди не зникла. Доводиться сподіватися на щасливий випадок, що прямо перед тобою звільниться паркомісце в потрібному кварталі, пишеautocentre.ua.

Подібні «паркувальні» сервіси працюють на базі онлайн-карт, що вимагає пристойної швидкості роботи інтернету.

Зараз сервіс обмежується переглядом карти парковок із зазначенням їх адрес і прокладкою маршруту. Але вже встановлюються веб-камери, які допоможуть роботам підраховувати вільні паркомісця. А наступним кроком стане інтеграція в єдину систему даних, які будуть потрапляти в ваш смартфон через високошвидкісне мобільний інтернет-з'єднання. Сьогодні на технічному рівні вже вирішено завдання регулярного отримання даних від ряду цивілізованих стоянок. Як тільки система буде підключена до електронної бази паркінгів, можна буде дізнатися не тільки про те, де є вільні місця на багаторівневих паркінгах, але навіть забронювати такий паркінг наперед, і оплатити його зі своєї кредитної карти.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов