Цегельні підприємства крали на Вінниччині копалини, газ і гроші

На Вінниччині два підприємства з виробництва цегли незаконно видобували суглинок, у тому числі на земельних ділянках, виданих громадянам в якості паїв.

Про це інформує прес-служба прокуратури Вінницької області.

З метою створення видимості законності своєї діяльності, службові особи зазначених підприємств склали і подали до Державної служби геології та надр України неправдиві документи на отримання дозволу з видобутку надр підприємством зі схожою назвою, яке у минулому видобувало суглинок на підставі дозвільних документів. Шкода завдана внаслідок незаконних дій оцінюється у понад 10 мільйонів гривень.

Крім того, під час проведення санкціонованого судом обшуку на території одного з підприємств зафіксовано незаконне використання газу.

Установлено, що газ надходив до підприємства через трубу, яку під’єднано до магістрального газопроводу поза вузлом обліку. Також правоохоронцями виявлено факти виготовлення необлікованої цегли та перерахування коштів за її реалізацію на карткові рахунки приватних осіб.

Наразі, слідством вживаються заходи щодо встановлення збитків, заподіяних незаконним використанням газу, та додержання підприємствами вимог податкового законодавства. Перевіряються факти можливого покладення обов’язку щодо сплати за необліковано використаний газ на населення, а також дії посадових осіб контролюючих та інших державних органів щодо сприяння у незаконній діяльності вказаних підприємств.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов